Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ertelme igy homerozni?

Van ertelme igy homerozni?

Figyelt kérdés

Munkam miatt 3-4 orakat alszom csak . Igy ertekelheto a hogorbe ? Szerintetek volt peteeres ? Kicsit latszik emelkedes de mininalis. Miota elkezdtem ezen idegesitem magam hogy miert nem emelkedik mar . Ovu tesztet csinaltam elvileg az jelzet ovulaciot . De az is erdekelne e hogy megrepedt e . Ezert kezdtem homerozni is.


Pcom van .( Orvosnak kell mutatnom az eredmenyeket azert kattantam ra ennyire. Amugy nem csinalnam . )


[link]



#PCOS #hőmérő #ovuláció #babatszeretnenknagyon
2019. máj. 26. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nincs értelme, minimum 6 óra kéne egyhuzamban, hogy értékelhető legyen.
2019. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ. Ha az a cél, hogy legyen min idegeskedned, akkor van, minden más esetben NINCS. így teljesen értékelhetetlen, de te értékelni fogod, még pedig úgy, hogy nincs peteérésed. Miközben SEMMIT nem mutat. Se azt, hogy van, se azt, hogy nincs. Azt mondjuk nem értem, miért nem tájékoztattad az orvosodat a 3-4órás alvásról. Ha tudná, nyilván nem kérné.
2019. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
100%
Mindenhol azt olvastam annak idején, hogy minimum 4 óra alvás szükséges.
2019. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hőgörbéztem de nem jol igaz mindig egyből mertem csak volt hogy reggel 7 kor volt hogy 8 kor volt hogy 6 kor olyan görbem lett, hogy azt mondták pajzsmirigy problémám lehet a növéremel beszéltem telefonon sirtam is neki ,hogy van valami bajom ki kell vizsgáltatni magam mikor letettük a telefont volt egy olyan érzésem csináljak egy tesztet ugy csiináltam meg hogy most se sikerült tuti és ki jött a 2 csik annyira örültem vagy 10 percig sirtam most vagyok 7 hetes kismama szerintem ìgy ne csináld !
2019. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!