Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorben? Nem...

Megneznetek a gorben? Nem nagyon tudok eligazodni rajta.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az elso honap, hogy merem az ebredesi homersekletem. Korabban fogamzasgatlot szedtem. Ketszer is leesett a hom, az elso ahol a ciklus.hu szerint ovulaciom volt, az nagyon enyhe volt, pici gorcsoles, pici nyak. A masodik, ahol csak egy kicsit esett le a hom, ott 3-4 napig gorcsoles, a leeses napjan sok nyak, az ovu teszten meg a csik olyan eros volt, hogy majd lepattant. Szinte minden nap csinaltam ovu tesztet, nagyon jo arban vettem vagy 60 darabot, de ez volt az elso, hogy pozitiv lett. Hozzatennem, van egy nap ahol nagyon megemelkedett a hom, aznap kicsit sokaig aludtam :). Az elso leeses elott magas volt, de vilagosabb mint a masik csik. Koszonom a valaszokat! Nagyon erdekel mi tortenik, ezert is kezdtem el homerozni, meg azert, hogy tudjam mikor van tuszorepedesem. Itt a gorbem:


[link]



2019. máj. 27. 07:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Elirtam a kerdest: gorbem lett volna es nem gorben 😂
2019. máj. 27. 07:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig ugyan abban az időben kell mérni, ez így értékelhetetlen.
2019. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok mindig ugyan abban az idoben merni. Egyik heten 6-ra jarok, a masik heten 8-ra. A muszak miatt csak igy tudom megoldani. Azert nem szeretnek 4-kor kelni ha csak 8-tol dolgozom.
2019. máj. 27. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg így felesleges időpazarlás csinálni, mert értelmezhetetlen. Elég csak az ovu teszt. Pozitív ovulációs teszt utanán 24-36órával van a peteérés.
2019. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 khniki ***** válasza:
Nem felesleges, én sem ugyanakkor mértem, mégis mindig szép volt a görbe. Inkább használd az OvuView applikációt, jobb, mint a ciklus.hu.
2019. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Azt olvastam, hogy a meresek kozt maximum egy ora telhet el. Megprobalok kicsit korabban felkelni a tobbi napon, aztan visszaalszom.


Utolso valaszolo, koszi a tippet. Mindenkepp megnezem. ☺️


De szerintetek miert lehetett ketszer is ovulaciom? A hogorbet most ne nezzuk. A tunetekre gondolok. Vagy ha az elso nem ovulacio volt akkor mi mas? Ovus nyak meg gorcsoles passzol, magas lh de nem lh csucs. A masodik olyan eros volt, hogy azota is erzekeny a mellbimbom. Nekem sosem voltak meg ilyen tuneteim, pedig nem szedtem mindig gyogyszert es szunetet is tartottam neha.

2019. máj. 27. 15:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent femometer applikaciom van, reggel mikor megmerem az alaphomet a homero kuldi at az adatokat a telomra. Csak sajnos ott nem latszik igy a gorbe. A femometer a masodikat vette ovulaciokent a pozitiv teszt miatt.
2019. máj. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!