Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki aki még nem...

Volt valaki aki még nem tudta, hogy terhes, és előtte bekapott valamilyen hüvelyi fertőzést, vagy éppen egy ilyen gomba vagy fertőzés jelezte a terhességet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi nem jelzi a terhességet, ne beszéljük már bele mindenbe... Én is szedtem össze előtte fertőzést, de már máskor is előfordult, semmi köze ahhoz, hogy terhes lettem.
2019. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az én terhességemet szinte végig kísérte a gomba. Nehezen szabadultam meg tőle, mert ilyenkor az immunrendszer is gyengébb.
2019. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
...de persze nem ez jelezte a terhességemet! A két dolog egymástól függetlenül is létezik.
2019. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,igen természetesen tudom,hogy ez nem feltétlenül ezt jelenti,és azt is tudom,hogy a kettő független is lehet egymástól.De mostanában nem volt fertőzésem,gombám...és babát tervezünk,peteéréskor voltunk együtt,viszont utána gombás folyást tapasztaltam,és ezért érdekelt,hogy esetleg lehet-e terhesség jele is.Tesztelni még túl korai...
2019. máj. 27. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesztelni túl korai, az azt jelenti, hogy az embrió még nem ágyazódott be, ezért a tested sem "érzi", hogy terhes. Nem termelődik hcg (ezt mutatná ki a teszt), és más terhes tünet sem lehet a beágyazódás előtt. Tehát gombád sem lehet emiatt. Persze lehetsz terhes, de a kettő nem függ össze.
2019. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A túl korait arra írtam,hogy menstruáció előtt 2 nappal vagyok,talán ez korai lehet,de lehet van teszt amelyik kimutatja már.A beágyazódás ilyenkorra már megtörténik szerintem...
2019. máj. 27. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem pedig igenis az jelezte 2x is, a terhessegemet. az orvosom is mondta, hogy a hormonok miatt a hvely flora megvaltozHAT es gomba joHET ki.. ugyhogy igen lehetseges,hogy az jelezze.

sot nekem szules elott is elojott, az is a hormon valtozas miatt. mind a 2x.

2019. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, es predictor early teszt az mar kimutatna.
2019. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer fordult elő pozitív teszt után, sajnos pár napra rá meg is szakadt az a terhesség,viszont a tünetek is elmúltak. 🤷‍♀️☹
2019. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!