Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik a menzeszem,2...

9 napja késik a menzeszem,2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát. De 2 teszt is negatív. Lehetek Kismama?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete "mindjárt megjön" érzésem van, a hátam + a derekam leakar szakadni, a melleimről nem is beszélve... Nagyon fájnak... A menstruációm elmaradása után 5 nappal teszteltem, negatív lett. Plusz 4 nap után is negatív. Majd következőleg szombaton szeretnék tesztelni. Addig nagyon nagyon lassan fog telni az idő főleg, hogy dokihoz még 2 hétig nem jutok el :( Esetleg járt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek baba van van a dologban? Nagyon örülnénk neki :)

2019. máj. 27. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, inkább még nem állt helyre a ciklusod.
2019. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább a fogamzásgátló abbahagyása utáni állapot miatt nem menstruálsz, nem gondolnám, hogy terhes vagy. Most indulnak még csak be a tested természetes folyamatai, amiket eddig elnyomott a fogamzásgátló és nem mindenkinek működik ez rögtön normálisan. Van, akinél hónapokig is eltart, mire minden visszaáll a tablettaszedés előtti természetes állapothoz.
2019. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tabletta elhagyasa utan mikor jott meg eloszor? Volt egy rendes 28napos ciklusod? En is hasonlo helyzetben vagyok csak en 3 honapja hagytam abba, 6-12napja kesik (elvileg,de az elozo 35napra volt ezert ilyen tág) ben erzek semmit csak a mellbimbom,mellem bizsereg neha i mondjuk nem szokott.
2019. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tabi abbahagyasa utan (a megvonasos verzest koveto menzi) nekem 43 napra jott meg. Kovetkezo honapba megint kesett, 45. nap teszt negativ, elmentem orvoshoz, kozolte, hogy valoszinu nincs peteeresem, pco vagyok, adott myo inozitolt es egy masik peteerest elosegito homeopatias bogyot (baratcserje van benne azt hiszem). Tovabbra sem jott meg, majd visszamentem, aztan nem kicsit lepodtunk meg, mert mar dobogott a pici szive :) Menzesz szerint 9, uh szerint 6 hetes voltam akkor.

Szoval szerintem akarmi lehet, jobb, ha orvoshoz mesz :)

2019. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából április 15-én vettem be az utolsó bogyót (elnézést, akkor 1.5 hónapja nem szedem) 20-án meg is jött tartott 3 napig. Általában 29 naposak a ciklusaim és most járok a 39. napnál( ennyit még soha nem késett). Kb. 2 éve tartottam 3 hónap pihit mert gyógyszert váltottam akkor napra pontosan mindig megjött ráadásul a szokásos 3 nap helyett 5-7 napig tartott a menzeszem meg elviselhetetlenül görcsöltem (igazából ez miatt szedtem a gyógyszert). Úgyhogy nekem ezért gyanús hogy még nem jött meg ráadásul folyamatos mindjárt megjön érzésem is van stb.. A szombati tesztet már nagyon várom 😊
2019. máj. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!