Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány db ovutesztet rendeljek?...

Hány db ovutesztet rendeljek? Onestep jó? Használata?

Figyelt kérdés

4 éve a Fastestről rendeltem,úgy emlékszem, hogy onestep lh tesztet.

Az első ovutesztes hónap sikeres volt de már nem emlékszem, hogy mennyit rendeltem és azt sem, hogy mi a lényege(gondolom rajta van a tájékoztatón de itt sok kis apró infót tudtok adni).

Köszönöm!


2019. máj. 28. 07:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve az érzékenységek választhatók, azt miért jó?
2019. máj. 28. 07:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én vateráról rendeltem one step tesztet, az első adag jó volt, mutatta az ovulációt, második látszólag ugyanúgy nézett ki de mastol volt és kalap kaki volt.


Egy átlagos ciklusban állítólag elég 5db teszt, de mivel nekem rendszertelen volt így mindig ellőttem vagy 10et...

De amúgy egy 28 napos cilkusnal ha rendszeres akkor kb a 12.naptol a 16. Napig (vagy amíg nem lesz pozitív utáni negatív) addig kell csinálni.


Ha pozitív a teszt akkor van lh csúcs. Valamikor két nap is lehet egymás után pozitív, de a tüszőrepedes az első negatív nap van


Akkor pozitív a teszt ha a tesztcsik legalább olyan erős vagy sokkal erősebb mint a kontrollcsík.


Délutáni vizeletből kell csinálni, mindig ugyanabban az időben, és előtte minimum 2 óráig nem szabad inni

Az érzékenységet ki kell tapasztalni kinek mi jön be, ha jól emlékszem én 20ast vettem

2019. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
Én rendeltem anno 10-et és havonta átlagosan 3-mat haszáltam el.
2019. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!