Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszélhetünk terhességről?

Beszélhetünk terhességről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék felétek, hogy:

Május 7én volt meg utoljára.

16-17-18 volt peteérés és már túl vagyok az ovuláción.

Péntek óta nagyon érzékeny a mellbimbom és mostmár fájdogál a alhasam.

Ezek a jelek utalhatnak terhességre is?

A tesztelést még elég korainak gondolom.

Volt valaki ugyan így?

Előre is köszönöm válaszotokat



2019. máj. 28. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdés naponta van.

Lényeg: a női testben a ciklus 2. felében millió dolog megy végbe, akár van terhesség, akár nincs. Ebből neha megérzünk ezt-azt, néha nem. Van aki csak 2-3 alkalommal. (tehát az sem jelent semmit ha olyat érzel amit meg sosem, pláne mert aki nagyon akar VAGY pont nagyon nem akar az érdekes módon mindig megfigyel magan valami olyat amit azelőtt nem).

Szóval: premens és koraterhes jelek nem egyértelműen szétválaszthatók! Pláne, mert koraterhesen is premens jeleket érzünk, ez természetes.

Az itt-ott szurka bárhol, barmikor,.bárkinek lehet.

Nekem volt terhessegem ahol volt, és volt amikor nem! És menzeszem is jött meg úgy hogy volt előtte szurkálás és úgy is, hogy semmi. 5 terhességem volt (5. most van épp) ezért eléggé sokmindent megtapasztaltam.

2019. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha esetleg el is kezdődött a beágyazódás, az kb. csak most érne véget, tehát most még nem vagy akkor se terhes, ha pár nap múlva már az leszel. Tesztelni meg majd akkor lesz érdemes ha kimarad a menstruációd.
2019. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor viszont nem értem a jeleket.

( bocsánat nekem ez teljesen új )

2019. máj. 28. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit érteni a "jeleken". Dolgozik a tested. Ez a normális. Nők tucatjai éreznek mindenféle szurkálást, itt gyakorin is. Egy részük terhes, másik részüknek megjön.
2019. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezek nem jelek. Feltételezem, hogy teherbe akarsz esni és most kezdtetek próbálkozni, emiatt jobban figyeled magad, korábban egy kis hasszurka fel sem tűnt. Velem ugyanígy volt az elején. A terhesség korai jelei, pont ugyanazok, mint a menstruáció előtti tünetek, sokra nem lehet belőle következtetni.
2019. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom. 7-én jött meg utoljára, csak nekem 13-án volt ovum. Hasam alját én is érzem, de próbálom szándékosan terelni a gondolataimat és másba fektetni az energiámat. 4x sikerült teherbe esnem, van két tökéletes gyermekem, tehát tapasztalat van bőven, mégsem érek vele semmit. Csak várni tudunk. Nagyon drukkolok Neked!! És azt tanácsolom, hogy próbálj meg terelni Te is... ;)
2019. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazság szerint utolag figyeltem meg, hogy valami fura dolog tortenik mivel a mensi elott max 4 nappal elotte jelentkezik.

Most akarhogy is szamolom tobb mint 4 nap van meg is iszonyatosan faj a mellem igen sokat olvastam hogy a korai terhesseg jelei de nem voltam benne biztos de abban sem hogy nem-e lehet az mivel soha nem tortent meg velem ilyen. Termeszetesen egybol utana neztem hogy mi mikor lehetett..

En ezt jelnek veszem meg ha mensi jel is.. de azert koszonom.

2019. máj. 28. 13:18
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom a biztatast :)

kivancsian varom hogy mi fog tortenni.

nem terveztuk de ha esetleg most szeretne jonni hozzank a baba akkor erre is keszen allunk :)

2019. máj. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!