Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy ovuláció után 1-2nappal a ciklus végéig extrém puffadás mellérzékenység alhasi fájdalom lépett fel?

Figyelt kérdés
Előző hónapban is ez volt szinte minden korai terhességi tünetet produkáltam így azt gondoltam,hogy baba de végül megjött. Most fogalmam sincs így mitől lehet..valaki?
2019. máj. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiábrándító válaszom 2 terhességgel a hátam mögött az, hogy a koraterhes és a pms tünetek között nem lehet különbséget tenni. Mindegyik jelenthet mindent és az ellenkezőjét is.
2019. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A másik dolog meg amit magamon vettem észre ,hogy amióta babát szeretnénk , egyfolytában érzem az újabb terhes tüneteket , amiket soha nem éreztem menszi előtt. Nem hiszem hogy bekepzelem , mert éjjel is felébredtek arra hogy faj a cicim. Szóval azt hiszem hogy egyszerűen a test előidéz ilyeneket ... pedig utána megjön
2019. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem minden menzeszem mas es mas. Vannak mindig jelen levo tunetek pl a fejfajas, de azon tul... csak amikor az ember nem akar gyereket, akkor nem elemzi ezeket. Nekem is volt hogy puffadtam, volt hogy nem. Van pattanas, nincs pattanas. Faj a hasam, a hasam nem, a derekam, mindketto. Faradt vagyok, nem vagyok faradt. Es igy tovabb.
2019. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!