Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal kisbabát szeretnénk...

Párommal kisbabát szeretnénk de már 7 hónapja nem jön össze, ciklusaim 28-45 naposak. Próbáltam összehozni hogy középidőbe legyünk együtt de így elég nehéz. Most kipróbáltuk azt hogy menzesz előtt próbálkozunk, . A?

Figyelt kérdés
Meg duzzad a mellem mensi előtt onnan tudom hogy hamarosan megjön. Szombaton együtt voltunk, hétfőn enyhe vérzésel megjött. Ha össze jönne most a baba, ebbe a ciklusba bezavar? Tudom hogy a fogamzás hosszabb folyamat ezzel tisztában vagyok,az érdekelne hogy ennek a ciklusnak még normálisnak kell lennie? Erős verzésem szokott lenni első naptól, erős görcsökkel, de most semmi, gyenge vérzés semmi fájdalom. Olyanok válaszait várom akik mensi előtt estek teherbe, mik voltak a tapasztalatok? Még két ciklust kívárok utánna megyünk orvoshoz

2019. máj. 29. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen összevissza ciklussal felesleges várakoznod.
2019. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

A petérés valamikor a közép idöben van és a petesejt csak kb 1 napig él. Ìgy ha a peteérés már 1-2 hete volt akkor hiába voltatok együtt, nem lesz fogantatás.


Èn azt mondom, hogy tüzzetek ki egy idöt. Pl a probálkozástól számított 1-1,5 év, hogy ha addig nem jön össze akkor dokihoz mentek. De addig ne is gondolj rá. tesztet csak ha 50 nap után sem jön meg csinálj.

2019. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Két éve ilyen a ciklusom, előtte szabályos 30 napos volt. Nem vagyok cisztás , meg hasonló. 37 éves vagyok egyenlőre annak tudom be hogy össze vissza jön meg.
2019. máj. 29. 11:21
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyit olvasni , hogy középidőben hiába próbálkoztak nem jött össze, aztán kipróbálták mensi előtt és elsőre sikerült. Ezért gondoltam én is, menzesz előtt pár nappal már szoktuk , olyankor már nem érzem jól magam.
2019. máj. 29. 11:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Menzesz előtt Nem szoktuk /nem/ kimaradt
2019. máj. 29. 11:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen nem kísérletezgetnék ilyen értelmetlen dolgokkal. 1. Tanácsom: Vegyél egy rakat ovulációs tesztet, azzal kövesd az ovdat 2. Tanácsom: ha pár hónap alatt továbbra sem jön össze, meddőségi központot keressetek fel, ahol komplexen vizsgálnak mindent, ha nem akartok további időt veszteni. Ilyen rendszertelen ciklus mögött esélyes, hogy valami hormonprobléma állhat.


Kérdésedre a válaszom, hogy ha 2 napra rá megjött, ott nem lesz baba jó eséllyel, hiszen levált a méhnyálkahártyád, nincs hova beágyazódni.

2019. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
37 vagy, szóval ennyi próbálkozás után simán mehettek orvoshoz. A mensid is elég össze-vissza.
2019. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem, nem középidőben van. Ez csak a 28 napos tankönyvi ciklusra igaz. Neked nem olyan.

Egészséges luteális fázisnál ~14 nappal a menstruáció ELŐTT van az ovu.

2019. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok kóros. Barátnőm 42 évesen 4. Gyerekkel úgy esett teherbe hogy egyszer nem védekeztek. Pajzsmirigy + hormon problémával , mensije 20 naponta volt
2019. máj. 29. 12:03
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor várd a csodát, csak akkor mire fel aggódsz?!
2019. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!