Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzàsgatló tabletta abbahag...

Fogamzàsgatló tabletta abbahagyasa utàn hogy alakult a memsitek, összevissza?

Figyelt kérdés

4 honapja hagytam abba,az első mensi 35napra ès a következő is igy jött meg.Nem volt tul sok, de elkönyvelhető annak. ☺

Viszont most 43.napja semmi. Van ilyen, hogy kettő szinte normal és utana meg nem akar megjönni? Normalis?

Ugyan a terhesseg is szoba jöhet,de mèg nem teszteltem és igazabol az időnkenti mellbimbo "bizsergesen"kivul semmi màst nem érzek.



2019. máj. 29. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod,összevissza jött meg,mikor már 70 istentudja hány napja nem menstruáltam,és minden tesztem negatív volt(pedig voltak beképzeld terhes tüneteim is:D)összeszedtem magam és elmentem orvoshoz ahol hamar ki is derült,hogy Ir-em és Pcos-em van
2019. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lekopogom nekem megjött abbahagyás után 24 napra és most be is állt annyira

de nekem kiderült hogy IR-em is van mellette

2019. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1 éve hagytam abba a gyógyszert, 28-39 nap között alakult eddig. Az alkalmazásom szerint átlag 32 naposak a ciklusaim.
2019. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy hany evig szedtetek? En osszesen 12,5ev kb felidoben egy kis szunettel,de akkor 1honap alatt teherbe is estem terv szerint ☺
2019. máj. 29. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
7 évig szedtem fogamzásgátlót, az abbahagyása után kb másfél év volt mire beállt a ciklusom 32-35 naposra. Kb rá fél évre kezdtük a babaprojektet és elsőre sikerült is.
2019. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első, te milyen kezelést kaptál Ir-re meg PCOSre? És neked sikerült azóta a baba ?
2019. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

160 ch diéta,mozgás heti 3x szoktam vagy futni megyek vagy otthon tornázom,inofolocit szedem,ja meg Clostilbegytet kaptam,(járok peteérés követésre 13.14napon) 3 hó múlva kell menjek újabb cukor terhelésre,mert most még nem kaptam gyógyszert az IR-re,és remélem most sem fogok

viszont hónapok óta meg volt az első normális ciklusom,hála a diéta+mozgás kombónak :)

ja szedek még D3-at is mert az is kicsit gyenge érték volt meg szedek mellé C,E,Bkomplex,Omega3 vitamint pluszban

2019. máj. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddig még sajnos nem sikerült,de az orvosom bíztat,hogy közel a cél és hamarosan érkezik a mi Csodánk is :)
2019. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem a 44.napon és negativ. Ez nem is lennd baj, de orulnek ha vegre megjonne es rendezodne a ciklus. Igycmkst azt sem tudom, h mi a helyzet, jol vagyok, mikor "koros" vagyis meddog kène varnom az orvossal? Nem szivesem rohannek egybol oda, raadasul a sztkba ugyis tovabb tart minden...lehet h mire mindent megvizsgalnak màr meg is jon 😁
2019. máj. 30. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Decemberben hagytam abba a foggátlót 8 év után. Az első 3 hónapban 28-32 napos ciklusaim voltak, azóta beállt 29 napra. Ez az első próbálkozós hónapunk.

A dokim szerint kb 3 hónap/fél év alatt rendeződik/rendeződnie kell/kellene a ciklusnak. Sztem 1 ilyen ciklus még belefér, még egy ilyennél mondjuk én már dokihoz fordulnék a biztonság kedvéért.

2019. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!