Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 9,10nap gyenge...

Aktus utan 9,10nap gyenge alhasi görcs, ez lehetett_e bagyazodas? Meg olvastam hogx valakinek aktus utan 9,10nappal kimutatta a teszt holnap van a 11ik nap erdemes tesztelni vagy varjak meg

Figyelt kérdés

Volt akinek közületek kimutatta ilyen hamar,

tegnap 35.4 volt ma viszont 36,4 azelott is 56,5volt


2019. máj. 29. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
plusz a melleim is fájnak
2019. máj. 29. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyenge alhasi görcs teljesen normális dolog a ciklus 2. felében. Nekem volt terhesen és nem-terhesen is. A beágyazódást akik "megérzik" azok valószínűleg akkor is ugyanazokat érezték volna ha megjön nekik.

Feleslegesen tesztelsz mert ha negatív csak elszomorodsz, képet töltesz ide és megkérded, attól hogy 9. dpo negatív, ugye még lehetsz terhes? Aztán ezt eljátszod talan még egy hétig is aztán megjön.

Butaság! Ha nem jön meg, akkor teszt. Ennyi. Nem kell nap dpo-zni és papírra pisilgetni idegesen naponta.

2019. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban csak mondom rakerdezek
2019. máj. 29. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik terhességnél már a 10. Napon látszott a 10-es teszt, másik terhességnél csak a 15-en ugyanaz a fajta teszt. Konklúzió: elég akkor tesztelni, ha késik.
2019. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben
2019. máj. 29. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A menzesz kimaradásának a napján tesztelj. Előbb ne, mert csak csalódni fogsz. A reklámnak ne higgy, hogy 6 nappal előtte kijelzi, mert csak a pénzedet húzzák le. A menzesz előtti tünetek egy és ugyanazok a beágyazódási jelekkel. Várj a menzeszig!
2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!