Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a családja nem örült a...

Akinek a családja nem örült a terhességnek, az miben nyilvánult meg? Kiderült az oka?

Figyelt kérdés
Csak az elején regáltal rosszul rá, vagy egész végig negatívak maradtak?
2019. máj. 29. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Abban nyilvánult meg, hogy abortuszt javasoltak. Épphogy összejöttünk teherbe is estem (értsd a 3. napon), úgyhogy marhára senki nem örült neki - még mi sem. Muszáj volt beletörődni mindenkinek, mostmár szeretik a gyereket
2019. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az apám nemhogy nem örül, inkább le se szrja, hogy nagypapa lesz. Szerintem ez is van olyan rossz. Egyelőre nem változik a helyzet, szerintem nem is fog. Anyósom azzal vigasztalt, ne törődjek vele, rajta kívül mindenki nagyon várja, és ne számítsak az apámtól semmi jóra, ha már én sem érdekeltem gyerekként őt. Csak hát az ember bízik abban, hogy talán ha velem elszúrta, az unokája talán megenyhíti öreg korára a szívét. Nem úgy néz ki.
2019. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is kb az van, mint a másodiknál. Nagymamák örülnek az unokának, nagypapák kb letojják. Egy darabig lelkesedtek az elején egészen addig, míg ki nem derült, hogy nem fiú, azóta maximum illemből kérdeznek néha egy-két dolgot ami eszükbe jut, de amúgy letojják. Apósom konkrétan fújja a cigifüstöt rám mikor rágyújt, annyira nem érdekli mi van...
2019. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőnél após megkérdezte, jol meggondoltuk mi ezt? De ezt ilyen semleges arccal, aztán berúgott az uh képpel a kezében.

A másodiknál anyám kérdezte, hogy nem korai meg a kistesó? 5 éves volt a nagy.

2019. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Anyukám nem örült, mert nem akart még nagyi lenni. De imádja a fiam.
2019. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve voltunk együtt amikor terhes lettem.Terveztük is.Elmondtam anyumnak,a reakcioja:uuuuuuriiiiisteeen,de minek,hova,mi lesz.Meg mondott pár dolgot de azt nem halottam a sokktol.

Olyan "jo" a kapcsolatuk a fiammal hogy csokolomot köszön neki a saját unokája.Már 5 éves lesz a fiam de eddig 1 x vigyázott ra 15 percet.

2019. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az én szüleim testvérem imádják a fiunkat. A férjem anyja gyakorlatilag lecarja sőt még ocsmányságokat írt a fiunk újszülött fotójához. (Le is lett tiltva) Mondjuk párommal sem bánt különbül az az alkohololista. Engem is gyűlöl, annyira hogy nem látott még soha az 5 év alatt, mert én egy k.. vagyok

😅 Férjem az apját gyerekként látta utoljára az azt sem tudja, hogy nagypapa, de őt sem hatná meg a történet. Párom féltestvére egy kamasz labilis kislány szóval ő most a saját életét igyekszik elcseszni nem foglalkozik semmivel.

Tágabb család nem vagyunk jóban anyám testvére amikor szóltunk neki mert vele jóban voltunk, legalábbis addig a napig. Közölte, hogy a nyomorral szülök fiatalon (24) . Még nem is gratulált... Nem szültem nyomorral mindent megkap a gyermekünk dolgozó emberek vagyunk, de ő tőle ezt kaptuk... Szóval nem vagy egyedül. Az ok minket sem szivlelnek vegyes a társaság. Egyedül anyukám apukám és a tesóm imádják a kisfiunk

a fiunk is imádja őket. De nekünk ez így jó. 🙂

2019. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az 1. babanal tesomek mondtak hogy elvisznek ok abortuszra... na mondom engem biztos nem, ez a baba a mi gyerekünk, es meg fog születni. Kb 7 hónapos koromig ellenségesek voltak, csesztettek hogy koltozzunk el a közös alberletbol stb. Aztan utána elfogadtak hogy ez van, mi külön tudtunk költözni es azóta velük jo a kapcsolat.

2. babanal talán nem volt semmi negatívum 🤔

3. babanal anyósom megmondta hogy nem kell az nekünk, neki is 2 gyereke van, az ugy a tökéletes!

A noverem meg csak röhögött hogy nem vagyok százas, hogy az első kettő eleven gyerek melle be merek vállalni megegyet 😃🤷🏻‍♀️

2019. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!