Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkáló fájások vannak a...

Lukia kérdése:

Szurkáló fájások vannak a méhemnél alhasi fájás a beágyazódást meglehet érezni ha igen és volt már valakinek ebben része bővebben kifejtenné nekem?! 9nap a történtek után lehetséges hogy meglehet érezni ezt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez menstruáció előjel ugyanúgy lehet. Felesleges ilyen korán ezen agyalni. Ha kimarad a vérzésed, tesztelj.
2019. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Igen meg lehet érezni! Sőt nagyon hamar! Nekem rögtön másnap hirtelen szurkálni kezdett, mintha tűkkel bökdösnének, utána mensigörcsök. Fokozatosan erősödött a szagérzékenysègem, egyre fáradékonyabb, aluszékony lettem. Mindez 1 hét alatt..pontosan tudom mikor sikerült összehozni a picimet :)
2019. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Rogton masnap? Azigen. Az nem baj, hogy 7-10nap a beagyatodas, elotte az eg egy adta szentseges vilagon semmit nem erezhetez? Plenannem tuneteket. Szedj vitamint. A faradtsagra
2019. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3as :) igen éreztem, meg is lepődtem. Orvosnak is mondtam, nem lepődött meg igen létezik ilyen. A beágyazódás a szurkáló érzéssel kezdődik, sajnálom ha annyiranem ismered a saját tested, hogy nem ismered fel a jeleket. Bunkóságodat és a gyógyszered tartsd meg magadnak. Egy 3 hónapos kislány boldog édesanyja.
2019. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Oke xd ismerem a testem :D csak holmi szurkalasok xd van ms dolgom mint ezt figyelgetni..... 12 hkm. Egy eves kislany BOLDOG anyukaja. (Mert ezt fontos oda irni... Jesszus)
2019. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívbajoskodj, eléggé primitív vagy. A kérdezőt érdekli valami, amit te nem tapasztaltál más meg igen. Igen ez lehet a beágyazódás jele, valaki érzi valaki észre sem veszi. Ahogy a peteérést is valaki megérzi valaki meg nem. És igen, szurkáló érzés. Ha nem hiszed olvass utána, mielőtt hülyeségeket írsz le.
2019. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
En ertem, hogy valaki erzi!!!! Erre irtam te nagyok okos??? Azt kozoltem, hogy masnap baromi nehezen erezheted. Alapveto biologia
2019. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Te biztos tudod Bivalybasznádról, hogy más mit tapasztalt :)
2019. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Csoda nok vannak ezen az oldalon. Johogy nem meg ki se folyt, te mar erzed xd sirok...
2019. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!