Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Vegyek még egy tesztet?

Figyelt kérdés

Április 14.-en együtt voltunk a párommal gumi nélkül,de nem ment el bennem,azóta megjött rendszeresen a menstruációm peteérést is tapasztaltam.Nemrég megint együtt voltunk mensim elmúlása után,de itt sem ment el bennem,viszont 2-3 nappal utána volt egy kevés barna folyásom.Az lehetett a beágyazódási vérzés?Viszont azt olvastam,hogy 10-12 nap után szokott jelentkezni és a menstruáció helyett.Utána teszteltem kb 7 nappal később.Kazettás tesztet vettem a hölgy azt mondta a nap bármelyik szakában lehet tesztelni délután csináltam,negatív lett.Most két nappal hamarabb,de megjött a mensim első két nap elég sok volt barnás és sötét piros.De hiába megjött továbbra is félek.Vegyek mégegy tesztet és azt csináljam meg reggel az első vizeletnél?

Külön tüneteket nem tapasztaltam magamon egyedül a menstruáció elején kis mellfájdalom,derék-hasi fájdalom.Néha a vizeletem mintha másabb olyan C-vitaminos szagú volna,de gondoltam már arra és hogy lehet valami hugyuti fertőzésem is,mert szex után gyakran fájt a pisilés.Valamint úgy olvastam terhesség alatt nincs peteérés.Nekem viszont amikor lenni szokott szokott fájni az oldalamnál,most viszont nem nagyon fájt utolsó nap éreztem egy kis szúrást.



2019. máj. 30. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ahelyett, hogy normálisan védekeznétek inkább végigaggódod a hónap minden napját, magadat elemezve, hogy mi terhestünet és mi sima pms? Irassál fel gyógyszert, ha a gumi nem megy, annyi pánzt úgyis elbszol tesztre.
2019. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Memstruálsz,negatív teszt. Nem vagy terhes
2019. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem írok ilyen kommentárt , de te jó ég ...........
2019. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A megszakításos aktus nem biztonságos. Ha nagyon fiatalok vagytok használjátok óvszert, ha nem annyira akkor írass tablettát. Egy ember élete nem lehet lutri.
2019. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!