Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély erre a hónapra?

Van még esély erre a hónapra?

Figyelt kérdés
28-30 napos ciklusaim vannak általában (nagyon ritkán 27 vagy 31). Ebben a hónapban a 12. ciklusnapon pecsételtem (ami elő szokott fordulni), ovulációs görcsölésem viszont a 16. napon volt. most vagyok a 25. napon és megint pecsételek, ami szintén elő szokott fordulni pár napig, mielőtt megjön. Ma csináltam egy tesztet, negatív lett. Tudom, hogy már teljesen mindegy, de szerintetek ebben a hónapban mikor kellett volna együtt lennünk, a pecsételés vagy a görcsölés körül? Illetve, ha mindig szoktam pecsételni mensi előtt, ettől függetlenül lehet ez beágyazódás jele, vagy ha terhes lennék, nem ugyanolyan tüneteket tapasztalnék, mint más hónapokban.. Köszönöm, ha valaki rászánja az idejét, hogy válaszoljon! Szép napot!
2019. máj. 30. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kétnaponta kellett volna együtt lenni, biztos ami biztos alapon.
2019. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kétnaponta voltunk
2019. máj. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!