Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett mar igy valaki teherbe?

Esett mar igy valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Nyilvan igen, csak megakarom nyugtatni magam. A menzeszem nagyon fajdalmas miota van, de legutobb hanytam is tole. A ciklusom viszont atom pontos, max 1 nap csuszasok vannak. Masfel evig homeroztem (terhesseg elkerulese vegett) mindig tankonyvi volt a gorbem. 2 honapja voltam nogyogyasznal, nem latott semmit. DE nagyon aggodom endometriozis miatt. Ahogy irtam, nagyon fajdalmas a menstruacio, alvadt verrel mindig egyutt jar. Hasmenesem is mindig van az elso nap, illetve van, hogy a verzes elott 2 nappal mar faj. Tunetnek tekintheto meg, vegbeltaji fajdalom, szinten ciklus, vagy egyuttlet kornyeken. Emellett a peteerest is mindig megerzem, elesen szurkal, szedulessel jar. A kerdes tehat, van-e itt olyan, akinek hasonlo golt a menstruacioja, de gond nelkul teherbe esett. Tudom, hogy ettol meg nekem lehet bajom, de ugy raporogtem az endo temara, hogy kell valami ellenoldali info.
2019. máj. 30. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen menstruációval, egészségesen, mindkét gyermekem elsőre sikerült.
2019. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

UH-val csak akkor lehet az endometriosist diagnosztizálni, ha a petefészekben ún. csokoládécisztát okoz. A hashártyán, bélen, lévő plakkokat az UH nem látja, csak laparoszkóp.

De egyébként ha van is endometriosisod, az sem minden esetben okoz meddőséget, csak elég nagy %-ban.

2019. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezeket en is tudom, de a leirtak alapjan nem teszem ki magam annak. Esetleg ha nem jon ossze a gyerek, de ott meg nem tartunk, csak masok tapasztalata erdekelt.
2019. máj. 30. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!