Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes negatív teszt...

Lehetek terhes negatív teszt ellenére is?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg hasonló kérdés volt már, de úgy érzem szükségem van most erre. Ma kellett volna megjönnie. Mindig 26 napra jön meg, és mindig reggel, mire felkelek. Nem jött meg, és reggel örömködve csináltam is egy tesztet, ami negatív lett. Az ovulációm óta 11 nap telt el. A hőm három napja leesett, de azóta megint visszament 37 fokra. Szédülök napok óta. Továbbá nem görcsölök, pedig napokkal a havim előtt görcsölni szoktam már. Még nem voltam terhes, csak azok az infóim vannak, amiket neten olvastam. Lehetek terhes?

2019. máj. 31. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
50% az esélye a terhességnek: vagy igen, vagy nem.
2019. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazán hasznos a válaszod, köszönöm... kérem, hogy csak olyan válaszoljon, akinek voltak hasonló tapasztalatai, és el tudja mesélni az ő esetét.
2019. máj. 31. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:
10 en eves korunkban egyik baratnomnek kimaradt... teszt negativ lett de meg se jott meg. 2 het mulva uj teszt pozitiv. 4hetes volt akkor. 2 heteset meg nem mutatta ki a teszt neki az elso
2019. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van, akinek csak 4-5 heteset mutat meg. Én is hasonló cipőben vagyok, bár fogalmam sincs, hogy mikor ill. volt-e peteérésem. De az tuti, hogy 45 napja volt a utolsó menzesz. Tegnap én is csináltam tesztet, de negatív.

Ha pár nap múlva sincs semmi megint tesztelek.

2019. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az ovulaciod datuma biztos es tenyleg 11 nap telt el akkor egy 10es erossegu teszt ki kell mutassa a terheseget. Az en esetemben mar 9dpon halvany pozitiv volt a tesztem. A tuneteket bekepzeled, ilyen koran nem jellentkeznek a terhessegi tunetek
2019. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleges tünetnek csak a szédülést írtam, viszont az, hogy nem görcsölök (pedig mindig nagyon szenvedek a görcsöléssel már napokkal a havim előtt, korábbi hónapokban is, amikor már probalkoztunk), azt nem tudom beképzelni. De köszönöm szépen az értelmes válaszokat, én azért még reménykedek. :)
2019. máj. 31. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem még siman lehet pozitív teszted. Korán csinaltad. Várj meg pár napot. Nekem is hasonló volt,késett negy kapott teszt negativ volt. Aztan 6 nap keses utan lett pozitív.
2019. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jó ilyet olvasni :)
2019. máj. 31. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
En ket nap keses utan csinaltam a tesztet, de akkor is eleg halvany volt. A ferjem fel oran keresztul bizonygatta, hogy az tuti nem pozitiv, ha ilyen halvany, az negativ mert ugyan olyannak kell lennie, mint a masik csiknak. Szoval lehet ha aznap csinalom, mikor meg kellett volna jonnie, meg nekem se latszott volna semmi. 2-3 nap mulva tesztelj ujat.
2019. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, nagyon reménykedek én is hasonlóban. Nektek pedig gratulálok :)
2019. jún. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!