Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Doki uh látott egy apró...

Irina87 kérdése:

Doki uh látott egy apró pőtyött teszt negatív. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Doki uh látott egy apró pőtyött multhét csütörtökön azt mondta abbol lehet a terhesség. Clostylbegitos hónap után vagyok a ciklus 5 napjátol kellet 2*1 tablettát szednem. Ciklusaim átalában 35 naposak inzulin rezisztenciám van ami kezelt. Merforalt szedek rá. Az lenne kérdés hogy járt már hasonló cipőben valaki? Teszt negatív doki szerint uh alapján tágabb a méh ürege és van egy pötyöm. Létezik hogy a teszt nem mutatja ki ha terhes lennék.35 napon volt peteérésem tehát a ciklus utolsó napján ovu teszt szerint. Azért mentem orvoshoz hogy gondoltam én ír fel tabletát norcolutott hogy megjöjön. De nem írta fel azt mondta menjek vissza 3 hét mulva. Nincs cisztám se. Szoval nem tudom mit gondoljak. Elvagyok kenődve mert tüneteim hol vannak hol nem. És még van 2 hét mire dokihoz megyek. Van már 2 gyerekem de velük nem volt ien. Aki bántani beszólni akar kérem az most inkább ne is írjon mert így is padlon vagyok. Ha esetleg van valakinek hasonló sztorija szívesen meghalgatnám. Ja még anyi hogy most vagyok a 20 dpo n az én számításaim szerint

2019. máj. 31. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre, ha van hcg, az biztos kimutatja. Magánban sem drága, tán 2500 Ft és egy nap alatt megvan az eredmény.
2019. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ugyan volt egy halovány pozi tesztem, de clostis ciklus 33. napján mentem, 1,7 mm-es felritkulást látott az orvos. hőgörbe alapján 22. cn-on lehetett peteérés, tehát 11. dpo-n voltam.


most másodikos :)

2019. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönömm a válaszaitokat sajnos itt nincs magán vérvételre lehetőség.Masodik válaszoló adtál egy kis reményt. Igazábol olyan mint ha lenne egy halvány vonalam a mai teszten de az is lehet hogy száradási csík.facelle teszttet csináltam 10 óra felé de alig lehet látni.én is ugy számoltam hogy a 13 dik dpo voltam mikor uh nézet.
2019. máj. 31. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Tesztelj másik teszttel pár nap múlva! A legnagyobb jóindulattal azt javaslom, a gyes alatti üres óráidban vedd elő újra a nyelvtankönyvedet. Hogy fogsz így a gyerekednek segíteni majd a házi feladatban, ha még te magad is tanulásra szorulsz? :S
2019. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó valaszadó ha anyira okos ember lennél ill pedáns mint ahogy itt előadod magad akkor ezt a választ meg sem írtad volna. A jó indulatodról meg sütt hogy kötekedésből nagyon toppon vagy.És még a kérdést sem érted.Nagyon szépen kérlek hadj engem békén.Pont a te jószándékodra nincs szükségem.
2019. máj. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!