Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ilyen?

Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már fent.. de egyszerűen csak kapkodom a fejem és értetlenül állok most ezek előtt (persze a kíváncsiság megöl..) kiváncsi vagyok, hogy esetleg volt-e már valakinek ilyen.

Hozzam tennem, igen szeretnek kis babát ő lenne az első és ezért is figyelek ezekre

Szóval:

Utolsó mensi 19.05.09.-05.13. A következő mensit 19.06.07-05.08.ra (nem) várom.

27-28 nap a ciklus

Együtt voltam a párommal 14.-e óta szinte minden nap. 05.26.-án azt vettem észre, hogy nagyon (de nagyon) érzékeny lett a mellbimbóm és a mellem feszül és mintha nagyobb lenne és enyhe alhasi szúrást éreztem. (Hozzá tenném, hogy mensi előtt se fájt ennyire és persze ha érzékeny is volt akkor előtte 4-5 nappal nem 13-14 nappal...)

A mellbimbóm egészen 05.30.-ig nagyon érzékeny volt az alhasi szúrkálást volt amikor éreztem volt amikor nem.

05.30. Éreztem, hogy olyan fura a kozerzetem persze.. mivel a hőmérsékletem felemelkedett 36.5re a tüntetnek ( mellbimbo érzékenység és alhasi szurkalas ) meg voltak

Ma azaz 05.31 a mellbimbo érzékenység enyhül viszont elkezdtem puffadni és sűrűbben járok ki pisilni. De ezek kívül sokszor azt érzem, hogy meg fog jönni a mensi de nem.. semmi.

Nem tudom, hogy ez normális ilyenkor vagy sem ez mire utalhat. Kérlek ne tartsatok lököttnek. Csak sose éreztem ilyen.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy másoknak is volt-e ilyen pl kis babuci előtt :)



2019. máj. 31. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Napi szinten van itt leírva, hogy minden egyes szurka, bizsergés, megjön érzés és társai maximálisan normálisak mind baba, mind vérzés előtt.

Ennek oka: a terhesség 4-5. hetéig (akár 6) sima premens tünetek vannak. A női testben millió dolog megy vegbe a ciklus 2. felében akkor is ha nem vagy terhes. Aki nagyon terhes akar lenni az minden hónap érez újat amit addig még nem, ez tetmészetes. De semmit nem jelent.


Amiket írtál, nekem is volt babafigyelős hónapokban. Volt hogy terhesség volt és volt hogy nem. Ha késik pár napot, tesztelj. Ennyi.

2019. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom az elsőhöz, sajnos végig sem bírtam olvasni. Ha 8 nap múlvára nem várod,akkor minden tüneted csak képzelgés, persze lehetsz terhes,de nem ezek miatt. Ilyenkor még be sem ágyazódott. és ha meg is indul valami, sajnos még elég nagy eséllyel el is megy mielőtt megjönne. Nem lehet erre mást mondani, mint hogy foglald le magad valami mással, mi 8 hónapot vártunk a babára, tudom milyen az, hogy minden gondolatod akörül forog,de be fogsz így csavarodni. Én is minden tünetet észleltem, de csak mert jobban figyeltem a testemre. Tudom baromi nehéz azt akarni, hogy ne akarj ennyire, de valahogy meg kell próbálni, mert ég sehova sem vezet
2019. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még csak most fejeződött be kb.a beágyazódás,ha egyáltalán megtörtént a fogantatás.Ne beszéld magadba.
2019. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!