Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetséges, hogy terhes...

Ettől lehetséges, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal pettingeltünk, és amikor elélvezett én rajta ültem a nemi szervén. A hajlatomhoz került sperma de nem tudom, hogy a hüvelybe is kerülhetett így. A hasán volt inkább, pont azon a részen ahol a hajlatomhoz is került. Előtte behatolás nem történt! Rögtön mentem kitörölni óvatosan, és fél órát ültem forró vízben. Most 3.-án kéne megjönnie. Nekem alapból elég rendszertelen, de menzesz előtt 1héttel mindig fáj a mellem, viszont most egyáltalán nem. Nagyon félek, szerintetek van okom rá? :(

2019. jún. 1. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szinte nulla a valószínűsége. Nyugi!

Bár a keresztény kultúrkörben ismert a szűznemzés.

2019. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
29%
Juthatott be, lehet hogy az vagy.
2019. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Így nem lehet teherbe esni, ráadásul már egyáltalán nem ott tartasz a ciklusban, hogy sikerülhessen.
2019. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A forró vízben ülés meg a kitörölés semmit nem ér, ha tényleg bejutottak spermiumok.

Az, hoyg a ciklusban hol tartasz, szintén nem akadálya a teherbeesésnek, még a menzesz alatt is összejöhet.

De a leírás szerint annak nem nagy esélye van, hogy a hüvelybe bejutott bármi is, szóval nem túl valószínü.

2019. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez a fél órát ültem a forró vízben ez mi, vagy mit befolyásol? Valaki magyarázza már el, mert hülyén halok meg. Mi köze a kettőnek?
2019. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen mendemonda, hogy a forró vízben ülés megöli a spermiumokat. Nyilván nem túl valószínű, de mindent próbáltam bevetni. :(
2019. jún. 1. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

A mendemondákkal fölösleges foglalkozni, mert semmi alapjuk sincs.

Ha netán beléd jutottak volan spermiumok, akkor azok pár perc múlva más a méhben vannak, ahová semmiféle forró víz nem jut el, illetve ahonnan kimosni sem lehet.

2019. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
ma 10:27-es: eredetileg ez a terhesség megszakadását akarná elösegíteni, de ez sem müködik. Idöközben aztán ezt fogamzásgáltásnak is gondolja egy csomó ember, akinek fogalma sincs a témában semmiröl.
2019. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
A spermiumok nem képesek kívülről bemászni, tehát ha nem kerülnek közvetlenül a hüvelyedbe, nem esel teherbe. De jobb ha tudod, hogy a házi praktikák semmit sem érnek. Ha olyat csináltatok, amitől teherbe eshetsz, érdemes utólag elmenni esemény utániért. Nem a védekezés helyett, csak ha mégis "baleset" történik. A forró víz, hüvelyzuhany, citrom evés és hasonló hülyeségek nem fognak megvédeni a teherbeeséstől.
2019. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors és kultúrált választát!
2019. jún. 1. 19:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!