Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja kesik a menstruacio,...

10 napja kesik a menstruacio, ingadozo nagyon de reg kesett mar ennyit. Egy rakatt tesztet csinaltam es az osszes nevativ, reggeli es esti vizeletbol is A terhesseget kizarhatom szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha terhes lennél, már kimutatná. Valami más miatt késik, ne stresszelj, attól is késhet.
2019. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Irina87 válasza:
Szia előfordulhat hogy nem baba miadt késik de nem lehet hogy késői ovud volt? Pl én most úgy jártam hogy a 35 napon volt elvileg ovum clostit szedtem teszt negatív azóta is de 1 héttel ezelőtt a doki uh látott egy apró pötyött. Azt mondta 3 hét mulva control. Szoval nálad is lehet bármi.Én mellesleg kikészültem attol hogy nincs egy nyomorult pozitív tesztem sem ezért nem várom meg a 3 hetet jővőhéten vissza megyek.
2019. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!