Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baby boom nevű teszt vélemények?

Baby boom nevű teszt vélemények?

Figyelt kérdés
Ki hasznalta már? Mikor lett pozitív? Megbízható?

2019. jún. 4. 06:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy másnak mikor lett pozitív, hanyagolható, mert függ a más

- peteérési idejétől

- fogantatási idejétől (pé előtt 1 nappal vagy utána 3 nappal például nem mindegy)

- mennyire volt koncentrált a vizelete

- milyen gyorsan növekedett a hcg


Minden teszt jó ha megvárja az ember hogy késsen 1-2 napot.

2019. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ezek rendben vannak, amiket leirtal! Arra lettem volna kivancsi, hogy mas tesztekhez kepest valoban olyan erzekeny-e, ahogy azt a dobozara irjak? Persze sokmindentol fugg, mikor lesz egy teszt pozitív. Sokan nem varjak meg a nemvart napjat. A kerdesem arra iranyult, hogy valoban mutatott-e valamit nehany nappal nemvart elott, mas tesztekkel szemben? Semmit nem talalok a neten errol a tesztrol
2019. jún. 4. 07:06
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
De okos vagy első.Én sajnos nem ismerem,de gondolom olyasmire gondoltál,hogy pl.nekem az xepil negatív lett mikor a facelle halvány pozi. :)
2019. jún. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ilyen hasonlatokra gondoltam!
2019. jún. 4. 07:11
 5/12 Fiatallányka ***** válasza:

Tesómnak a nemvárt után 2 nappal ez a teszt kimutatta mikor babát várt.

Mikorra nem várod?

2019. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

3 te meg ostoba mert általánosítasz. Nekem X-epil és Facelle egyszerre lett egyformán halvány 1 nap késéssel. Ha a kerdező az érzekenysegre kíváncsi, rá van írva a tesztre. De még az sem mérvadó. Szóval drága 3-as mielőtt másoknak szólogatsz be cinikus paraszt módjára, előbb legalább gondolkodj az alapszabályon: minden női szervezet egyéni. Van akinek ugyanaz a teszt 9. dpo-n, de van akinek 3 nap késésnél lett pozitív.

Emberfüggő.

2019. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6os a másik ostoba😅Én csak egy példát írtam te szerencsétlen.Egyébként az xepil tényleg egy szar teszt😁
2019. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pont tegnap nyomta a kezembe a gyógyszerész, már a doboza se volt szimpatikus :D

Volt itthon egy Facelle illetve vettem hozzá ezt. A facelle 2 csíkos lett, a baby boom-on pedig egy alig észrevehető halvány második csík lett.

Felidegesített a dolog elszaladtam egy másik patikába ahol a Predictort ajánlották, az is egyértelműen kimutatta, pozitív :)

2019. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as! Mindent leszurtem! Köszönöm!
2019. jún. 4. 11:06
 10/12 anonim ***** válasza:
ma 10:13 Jó nagy tajparaszt vagy. "6os a másik ostoba" Egyébként ha nem esett volna le, az első meg a hatodik válaszoló ugyan az. Itt egy ostoba van, és az te vagy! :D
2019. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!