Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar pozitív teszt?...

Ilyen hamar pozitív teszt? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


5 nappal nem várt előtt vagyok .(vasárnap )

A tesztet pedig azért csináltam mert iszonyat fáradtnak érzem magam

Voltak tünetek de nem erősen

Aztán a clearblue teszt csak megerősítésnek lett csinálva mert nem hittem el amit látok .

Egyetlen erősebb jel a savasodás volt mert ez rám nem jellemző

Tényleg igaz hogy az ikerterhességeknel előbb és erősebben mutatják a tesztek a terhességet ? Vagy csak mendemonda és előbb volt peteeresem ?

Utolsó menzeszem május 10-12 (3 nap ) mindig ennyi szokott lenni néha 4 nap .


2019. jún. 4. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid? Ha 28,akkor valószínűleg május 24. volt p.é-d. Beágyazódás 8-12 nap. Szóval ilyenkor már simán pozitív a teszt.
2019. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Többnyire 28 igen .. nagyon nagyon ritka h késik 1-2 napot, de ez nem jellemző 28 évesen már beállt jó ideje
2019. jún. 4. 20:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok mint te (28 napos/kb3 napig tart) nekem nem várt előtt 3 nappal mutatta ki a teszt, akkor nekem még nem voltak tüneteim, csak valahogy azt éreztem, hogy ez sikerült. Gratulálok. :)
2019. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont 11. DPO-n lett ilyen eros a tesztem, es rajtam is extra faradtsag volt. Ikrek laknak odabent :)
2019. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5 nappal előtte pozitív volt a teszt. Egy baba lett belőle. Van aki gyorsabban termeli a hcg-t, van aki kevésbé. Nem vagyunk egyformák.
2019. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lombikos vagyok, nekem beültetés után 5 nappal lett halvány pozitív a teszt ikrekkel, 3napos embriókat kaptam vissza. Szerintem ez mindenkinél más. Szeretnél ikreket?
2019. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :)
2019. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De édesek vagytok mind :)

Gratulálok mindenkinek

Szeretnék-e ikreket ? Nekem első baba lenne ha megmarad

A válasz igen ☺️❤️ boldog lennék egy babával is és kettővel akár hárommal is

Januárban volt egy sikertelen terhességem, menzesz napján pozitív teszt majd 3 nappal később bevéreztem és ennyi volt az öröm

Ugyanígy savasodtam és ezért is csináltam a tesztet

Január óta védekeztünk (megviselt , hogy nem maradt meg ) és most majusba kezdtük az újabb próbálkozást

De ha első hónapra össze jön hat én leszek a legboldogabb 😊

Most még nagyon furcsa és félve nem várom a vasárnapot és az utána való napokat 😏

2019. jún. 4. 20:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratula❤️
2019. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már volt vetélésed én lehet felkeresném a dokit progeszteron pótlás miatt, biztos ami biztos alapon!
2019. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!