Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete kesik a menstruaciom,...

Két hete kesik a menstruaciom, rengeteg tesztet csinaltam az osszed negativ Erettsegi idoszakban vagyok Az elejen betette gumi nelkul majd a kozepetol felhuzta a gumit egyetlen egyszer Szerintetek kizarhatom a terhesseget?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Hasamat tegnap ota erzem hogy gorcsol es olyan erzesem lenne mintha megjott volna.
2019. jún. 5. 12:33
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ha jól tudom a peteérés megtermékenyülés nélkül is okozhat néha valamilyen tüneteket. A terhességet sem lehet teljesen kizárni, attól függ mikor történt az együttlét. A teszt csak bizonyos idő után mutatja ki a terhességet. Védekezzetek inkább megfelelően ha nem kívánt egyelőre a gyerekáldás. Aggódni szerintem kár egyelőre, most a tesztek miatt a stressz szinted sem alacsony úgy sejtem.
2019. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 4 hete
2019. jún. 5. 12:41
 4/8 anonim válasza:
14 nap után kimutatja ha terhes lennél...
2019. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valóban, mire leírtam belefeledkeztem a kérdés elejébe, tényleg ki kéne mutatnia a tesztnek. Ezért sem aggódnék nagyon, produkálhat más is tüneteket. De ha biztosra szeretnél menni akkor menj el orvoshoz.
2019. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszotokat, muszaj lesz megnyugodnom mert igy soha nem fog megjonni
2019. jún. 5. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi időszakban nekem sem jött meg.
2019. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak stresszelsz az érettségi miatt, ezért késik. 1000°%, hogy nem vagy terhes.
2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!