Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után 10 hónappal van...

Császár után 10 hónappal van valami akadálya egy újabb terhességnek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kis korkülönbséggel babát,de császáros voltam és picit tartok a hegszétválástól stb. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek,mikor jött a 2. baba császár után.(Egyébként kifogom kérni egy doki véleményét is,de érdekelnek a személyes tapasztalatok.)
2019. jún. 6. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Maga a császár! A heg még nem gyógyul meg ennyi idö alatt és egy új terheséggel veszelyezteted magad és a baba életét.
2019. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A személyes tapasztalatokat hagyd, mert nem mindenkinek ugyanolyan a sebe és a hege. Általában 1 évet mondanak de ez átlag. Ettől eltérhet it az orvosod RÁD megállapít. Ne más nők teste legyen a kiindulópontod.
2019. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

11 hónapos volt a fiam (lepenylevalas miatt császárral született), amikor terhes lettem az ikrekkel. Ok koraszülöttek lettek, 18 hónap telt el a két csaszar között.


Minden rendben volt, a második műtétet és az utána való lábadozást sokkal könyebben viseltem.

2019. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem más nő a kiíndulópontom,amint láttad írtam, hogy orvosi véleményt is ki fogok kérni, csak kíváncsi vagyok, hogy másoknak,hogy alakult. Egyébként köszönöm a válaszokat,mindenkit felpontoztam. Várom a többi tapasztalatot. :)
2019. jún. 6. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom 6 hónapot mond, ha az eltelt, lehet próbálkozni. Ezen időn túl már a te szöveti sajátosságaidon múlik, tökmindegy, hogy 10 hónappal, vagy 5 évvel esel teherbe a császár után. 13 hónappal a császár után estem teherbe ikrekkel, semmi probléma nem volt a heggel, semmit nem is éreztem belőle, hogy van heg a méhemen. Pedig ugye pihenni se tudtam úgy a nagy miatt. Igaz, hogy újra császárral, de az ikrek is időre születtek.
2019. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos volt a nagylányom, amikor vbac megszületett a kicsi. 😊 Problémamentes terhesség volt mindkettő.
2019. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. jún. 7. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs akadálya.
2022. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!