Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehet még baba a dologban?

Vajon lehet még baba a dologban?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban a mensim nem teljesen volt szabályos. Márciusban 17-én, áprilisban 14-én, májusban pedig 8-án jött meg. A telefonomon vezetem a naptárat, "ő" úgy számolja ki, hogy a legutóbbi mensimhez képest már a mostani 5 napot késik. Viszont ha az azelőttihez képest nézzük, akkor csak kb. 1 napot késik. Párommal együtt voltunk az utolsó menstruáció után kiszámolt ovulációkor, amit május 17-re írt a telefonom, (és utána 10 nappal is együtt voltunk), viszont úgy tudom, hogy az ovuláció a következő menstruáció előtt 2 héttel történik. Alhasi szurkálás, mindjárt megjön érzés, először mellbimbó majd egész mell feszülés a múlthét óta jelen van... Általában ezek nem szoktak előfordulni ilyen hamar a következő mensi előtt. Na most vagy tényleg sikerült a baba, és azért késik, vagy pedig nem késik csak később jön meg, és így nem is akkor volt peteérésem. Teszteket csináltam, sajnos negatívak lettek, de vajon benne lehet a pakliban, hogy még alacsony a HCG a szervezetemben, és azért nem mutatja ki? Valakivel esetleg történt hasonló? Vagy inkább ne is reménykedjek? Eléggé csalódott vagyok a tesztek miatt. Remélem lehetett érteni amit írtam, kicsit bonyolult volt. Köszönöm ha válaszolsz! :)
2019. jún. 6. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív lett volna már a teszt.😕
2019. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Ha a 27eiből összejött, akkor lehet h még nem mutatja a teszt. De az kicsit későn van szerintem.


Állítsd át az appot úgy, hogy 6 havi átlagot számoljon. És ne csak az app szerinti ovulációkor legyetek együtt, mert a petefészek nem kapcsolódik wifin a telefonodhoz, így ő nem tud róla.

2019. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!