Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam az lh ovuteszt jó...

Olvastam az lh ovuteszt jó jóstesztnek is igaz ez?

Figyelt kérdés
mensi elött vagyok 3nappal csináltam egyett és van 2. Csik nem olyan halványan. Lehet hogy baba? (hétfői vérvételen emelkedett progi szintem volt, mellem fáj sokat émejgek) 1,5éve próbálkozunk volt már 1 vetélésem is érdekelne a vélemény erről a jósteszt dologról igaz lehet?
2019. jún. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Az elmúlt 9 évben mióta gyk-et olvasok, rengetegen próbálták. A konklúzió az, hogy tök random lesz valakinek halvány csíkos menzesz előtt. Volt terhes is aki megcsinálta és negatív, és megszamlálhatatlan esetben lett 2 csíkos nem-terheseknek. Volt olyan is akinek terhesen 2 csíkos lett. Szóval tényleg nem szabad alapozni rá picit sem.
2019. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van :) köszönöm
2019. jún. 6. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne bízz meg benne, a terhességet a terhességi teszt fogja kimutatni :)

(nekem 2 hónapja pl 10 napon keresztül volt erős 2 csíkos az LH teszt, se terhes nem voltam, és abban is biztos vagyok hogy nem ovuláltam ilyen sokáig)

2019. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Mennyire lehet ütvefúróval szöget beverni? Fakanállal bútort festeni? Autóval gyaloghídon átkelni?
2019. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!