Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy rá az esely...

Szerintetek nagy rá az esely hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szoval 2 hete egyutt voltam a partneremmel.

Szedek fogamzasgatlo tablettat viszont abban az idoszakban bevttem mindegyiket viszont neha kicsit kesve.

A partnerem nem tudom h elment e...

Nem vagyok benne biztos.

Viszont ha igen akkor bennem ment el.

Aznap bevettem a gyogyszerem viszont massal nem vedekeztunk.

Szerintetek van okom aggodni?

Elore koszonom a valaszokat,tudom hogy sok ilyen kerdes van es unjatok de orulnek par valasznak.

Ja es meg annyi hogy egy ket napja az alhasam kicsit faj...

Nem nagyon csak erzem.Es ezert ijedtem meg.

Azt meg hozzateszem hogy egy ideje van folyasom es lehet hogy a huvelygyulladasom ujra elo jott es amiatt is lehet mert multkor is ilyesmi volt.

De felek hogy terhes lettem...

Tesztet csinaltam de nyilvan 2 het utan nem valoszinu higy kimutatna(amugy negativ lett)

Amukor egyutt voltam a partneremmel aznap volt az utolso tabi es utana meg is jott viszont mivel ennyire kozel volt egymashoz a mensi meg az egyuttlet nem vagyok biztos benne hogy a mensit befolyasolta volna olyan korai szakaszban..

Elore koszi mindenkinek.



2019. jún. 6. 23:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

1. Ha fogamzásgátlót szedsz, nem valószínű a terhesség.

2. A kis késés még nem annyira gáz, csak 6-8-10 órákat ne késs.

3. Hogy lehet nem tudni, hogy elment-e benned? Ha rögtön fürdesz is, még folyik belőled akár 1-2 napig is.

4. Szerintem nincs okod aggódni, ugyanis 2 hét után már kimutatja.Ha mégsem tudsz megnyugodni, tesztelj még egyet.

5. Menj el esetleg orvoshoz, a hüvelyfertőzés nem játék.

6. “Mensid” pedig nincsen, megvonásos vérzésed van, amit a fogamzásgátló tabletta idéz elő, mivel a hormonszinted mesterségesen van beállítva, fenntartva, és a megvonásos vérzés a csökkenés miatt jön létre.

2019. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Hat voltam olyan h egy napot kestem

Viszont az sem rogton a megelozo napokban...

Egyebkent pcos em van szoval amugy eleg rotkan jonne meg

Igen tudom h megvonasos verzesem van csak.

Egyebkent nem tudom..eleg hulyen hangzik..de volt olyan hogy elmentek bennem de nem nagyon ereztem hogy folyna ki belolem

Ezert nem tudtam eldonteni...

Ugyhogy orvoshoz szerintem elmegyek azert ha nem terhesseg akkor is.

Koszonom a valaszodat.remelem nem lesz baj..

2019. jún. 6. 23:31
 3/39 A kérdező kommentje:

Egyebkent az hogy faj az alhasam az nem csak terhessegtol lehet ugye?

Csak azert mert mikor huvelygyulladasom volt az nem pont ilyen “fajdalom” volt

2019. jún. 6. 23:32
 4/39 A kérdező kommentje:

Azota rakerdeztem es azt mondta nem bennem ment el...

De ideges vagyok nagyon..

Es keg 2 het mire megjon..ha megjon..

2019. jún. 7. 02:58
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindentől fájhat az alhasad.

“Megjönni” megfog, hiszen szeded a gyógyszert, az pedig teszi a dolgát,tehát előidézi a megvonásos vérzést.

Viszont a fogamzásgátló még mindig akadályozza a peteérést, ami kell ahhoz, hogy teherbe ess, szóval félelmed majdnem teljesen biztos, hogy alaptalan.

2019. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen akadtam fenn,hogy szexel valakivel és azt sem tudja a másik elment-e. Én csak akkor végeztem, ha a másik (is) ki lett elégítve, leszámítva persze, ha nem akarja. És ugyanezt várom a partneremtől. De ha ennyire komolytalan kapcsolatom lenne, akkor duplán védekeznék
2019. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Koszi a kioktatast de nem errol van most szo...

Csinaltuk megallt kicsit aztan lefordult rolam.

Megis honnan veszed te azt hogy o vagy en nem figyelunk egymasra...

Most en figyeltem de nem tunt ugy mintha folyna ki barmi a nap folyaman ugyhogy honnan tudjam basszus...

Igen hulye voltam hogy mashogy nem vedekeztem ennyi.

De konnyu magyarazni h ki milyen hulye nevtelenul egy gep mogul..

Na mindegy.

Aki normalisan valszolt annak koszonom szepen!

2019. jún. 7. 13:27
 8/39 A kérdező kommentje:
Egyebkent mivel kicsit osszevissza vettem be a gyogyszert lehet hogy az megzavarta a hormonszintemet es azert faj a hasam meg a mellem is szurkal neha?..
2019. jún. 7. 14:17
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap szedted a fogamzásgátlót, nem leszel terhes.Ha kihagytál 1-2 napot, előfordulhat.


Van már gyereked, nem?

2019. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nazzi, Hiába törölted a válaszokat mi nem most jöttünk le a falvédőről hogy ne vegyük észre hogy te vagy . Arra nem válaszoltál , hogy ez most melyik pali, a katona?
2019. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!