Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek a Missed Ab. - megtörtén...

Félek a Missed Ab. - megtörténésétől, hogyan lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Még a terhesség elején tartok, csak múlthéten teszteltem pozitívat, de annyi rosszat olvastam és hallottam az egészről, és amúgyis stresszes típus vagyok, hogy nem tudom hogyan nyugtassam le magam. A doki csak 2 hét múlva csinál ultrahangot, de mivel nem eseménytelen egészségileg a múltam, félek. Sok folsavat, magnéziumot, Femibiont és mio inozitol - t javasolt.

Mivel védhetném magam és a babát?



2019. jún. 8. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ellene tenni semmit nem tudsz. Meg a vitaminokkal sem. En konkretan vegigbogtem heteket a retteges miatt. Neten talaltam egy tablazatot, az segitett tartani a lelket bennem. Nagyon racionalis ember vagyok, kellenek a szamszeru tenyek az eselyekre: [link]
2019. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos semmit nem lehet tenni. Ha lenne tuti bevált módszer, akkor nem lenne ennyi vetélés, mégis az első trimeszterben közel 75% esély van erre.

Mindenki fél és izgul gyakorlatilag a pozitív teszttől kezdve egész életén át a gyerekéért. Ez az anyák sorsa :)

2019. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Az első 12 hétben 25 % van arra hogy elvetetélj, minden negyedik terhesség vetéléssel végződik. Ez ellen nem tudsz mit tenni , mint hogy az ellen sem hogy esik az eső.
2019. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit, vársz, nem emelgetsz, sok fehérjét eszel, sokat pihensz, ennyit tehetsz.
2019. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én is rettegek

Januárban volt egy terhességem illetve pozitív tesztem és 3 nappal később bevéreztem. Nem maradt meg

Kedden most újabb pozitívat teszteltem és rettegek :( holnap kellene. Meg jönnie alapjáraton a tesztem erős pozitív tényleg nem halvány . Viszont gorcsolgetek

A munkám stresszes és nagyon félek ,hogy újra így járok :(

2019. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!