Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hónap Clostilbegyt...

Első hónap Clostilbegyt szedése mellett 11. ciklusnapon szép,17mm-es domináns tüsző.14. napon még mindig egy csíkos az ovuteszt. Elképzelhető, hogy nem reped meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom épp szabin van,női klinikára küldött a ciklus 11. napján ultrahangra.Ott azt mondta az épp rendelő nőgyógyász,hogy szerinte 2 nap,és megreped a tüsző.Nyákom egyre több,de már a 14. napon vagyok,és még mindig negatív az ovu teszt,pedig mikroszkóppal is lesem..Orvosom csak egy hét múlva lesz,pedig úgy tudom,hogy ilyenkor 2 naponta kellene uh.-val követni,és ha nem reped meg,adnak tüszőrepesztőt.Most mit tegyek?Hova fordulhatok?

2019. jún. 10. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Teljesen őszintén és minden rosszindulat nélkül írom, amit írok!

Ilyen stressz mellett, hogy lehetne teherbe esni? Naponta stresszelni, tesztelni, figyelni, rágörcsölni.

Tudom, hogy nyilván, ha valaki eljut erre a szintre, az legalább két év óta próbálkozik és még nem jött össze a baba. De józan ésszel kizárt, hogy ez a sok rástresszelés segíti az ügyet. :-(

2019. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Viszont nem stresszelek,és nem nézem naponta,illetve csak peteérés idején,tegnap óta.Ugyan is az ovuteszt segít megtudni,megreped-e a tüsző.

Igazat adok,hogy az idegeskedés csak árt,de ha nem figyelek a jelekre,honnan tudom meg,ha esetleg ciszta lesz a tüszőből?Mert jelenleg rám orvos nem néz orvos...

2019. jún. 10. 08:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam az imént 🥴 Tehát jelenleg orvos rám sem néz. 😊
2019. jún. 10. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyetek egy hétig még legalább 2 naponta együtt... Első ovu tesztes hónap? Produkáltál mar valaha pozitívat? Nekem olyan rossz volt az ovu tesztem amit mástól rendeltem (one step), hogy simán negatívnak értékeltem volna, ha nem tesztelek a régebbről rendelt one steppel ami meg tök pozitív volt...

Amúgy ha úgy szamolsz hogy 1 mm-t nő mondjuk egy nap akkor még mindig csak 20 mm, szóval lehet hogy még amúgy sem repedt meg es kell neki még par nap.. De ha két mm-t nő akkor is lehet hogy ma már pozitív lesz és holnap meg is reped... Akkor ma kb 23mm és lehet neked csak 25mm-esen reped meg... Szóval Ne stresszelj..

2019. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,első ovutesztes hónap,a clostilbegyt miatt..,hogy képben legyek.

Gondolom,ha megreped a tüsző,csak pozitív lesz...Viszont még a második csíknak nyoma sincs..

2019. jún. 10. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!