Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus elején van peteéré...

Ha a ciklus elején van peteérés akkor is meg kell várni a menstruációt a terhességi teszttel? A párommal 15 napja voltunk együtt, utánna nem mert elutazott. Ma kezdődött cici érzékenység, farkaséhség, szèdülés de azt betudom a hirtelen jött melegnek.

Figyelt kérdés
Az orvosomat elfelejtettem megkérdezni, ciklus 4-5. Napjàn szokott peteérésem lenni, ciklusom 32-35 napos. UH van követve úgyhogy a kételkődök kímèljenek. Nincs semmi bajom szerencsére, azt mondta az orvosom nem minden nő a nagy könyv szerint működik. Annyit mondott hogy valószínű menzeszkor reped meg a tüsző, ettől mèg lehet baba. Tudom, hogy egyszerűbb lenne tesztet venni, de ha felesleges még akkor nem szeretnék

2019. jún. 10. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szex után 15 nappal szerintem már valós eredményt mutat a teszt. Bár ilyen "fura" ciklusban nem tudom. Lehet, hogy a helyedben majd csak akkor tesztelnék, ha késik a vérzés.
2019. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló abbahagyàsa után vagyok , nagyon örülnék ha az ovum akkor lenne amikor kell, vagy a menzesz úgy jönne meg ahogy kell ovu utàn 14-16 nap. Nagyon szeretnèk már babázni :)
2019. jún. 10. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

300Ft egy teszt, vegyel, hiaba nm szeretnel, akkor is venned kell, ha eredmenyt akarsz tudni.


Ilyen ciklus mellett, szerintme nagyon keves az esely a babara. De az orvosod azerint teljesen egeszseges vagy, akkor meg nem is ertem mi a kerdes...

2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kèrdés első mondat. Menzesz késésnèl vagy hamarabb is lehet tesztelni . Ha nem volt egyértelmű.
2019. jún. 10. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Akkor tesztelsz, amikor akarsz, nem kérnek a DMben menstruációs naptárat.


Én akkor tesztelnék, amikor késik.


Egy együttlét meg továbbra sem próbálkozás, legfeljebb baleset.

2019. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Érzékeny tesztet vegyél,ne 300ft osat mert az nem fogja kimutatni.Ha tudod h.15 napja volt pé sed akkor ha terhes vagy,ki fogja mutatni.
2019. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fix peteérés és jól időzített szex után szerintem 14-15 nappal már tesztelhetsz. Én is megvárnám, hogy késsen, de ez más kérdés. :)


Csak teljesen érdeklődés szintjén: a doki nem mondta, hogy mitől lehet ilyen fura a ciklusod? Esetleg a foggátló tabihoz lehet közé? Ez tényleg tök érdekes számomra. Köszi, ha válaszolsz!

2019. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Facelle eleg erzekeny es kb 300Ftra jon ki darabja, akkor tesztelsz, amikor akarsz, soha nem kell megvarni a menstruaciot, hogy a kerdesre is valaszoljak, ha nem volt eddig egyertelmu.
2019. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2019. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel fogok, vàrni akartam a mensiig, mert èn sem hiszem hogy ebből baba lesz, viszont tegnap elkezdtem vérezni, vagyis inkàbb a WC papíron egy két csepp vér volt, ma görcsölget a hasam, ami ugye vagy megjön hamarabb vagy nem. Most már kívàncsi vagyok.
2019. jún. 16. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!