Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Járt így valaki?...

Mi lehet ez? Járt így valaki? Mikor mutat valamit a teszt?

Figyelt kérdés
Alhasi görcs, 3hete hányinger, 2x hánytam, szédülök, fáradt vagyok bármikor tudnék aludni! Tesztet még nem csináltam! Az előző hónapban volt valami vérzés, de nem olyan mint szokott! 3nap volt!
2019. jún. 11. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha volt vérzés, kicsi az esélye, hogy terhes vagy. Ha nem csináltál tesztet mi se vagyunk okosabbak, miből gondoltad, hogy két írott sorból meg tudjuk állapítani?

A hányás szédülés lehet a melegtől is.

2019. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan volt a menzesz, mint szokott! Igen, lehet a meleg is, de 3hete? Azért gondoltam írok, hogy volt e már így valaki, járt e hasonló cipőben? Nem csináltam tesztet, mert gondoltam még várok, előtte utána járok! Most nem is volt nyitva nálunk gyógyszertár! Majd ma!
2019. jún. 11. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A legegyszerűbb utána járás a tesztelés.
2019. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, aztán abból majd kiderül, hogy mi van. Ha negatív, a legnagyobb veszteség az a párszáz forint... Simán megéri, hogy tudd.
2019. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap este elmentem magán orvoshoz, azt mondta, hogy hormonálisan mindent rendben talált, van peteeres,gyulladásom van, arra kaptam kúpot és gyógyszeres kezelést én és a párom is! Azt mondta, tesztet vegyek, mert látni ő még nem lát semmit! De várjam meg a következő menzeszt, hogy mi lesz!
2019. jún. 12. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyulladást leszámítva semmi értelme nem volt dokihoz menni a teszt előtt. A teszt alap, ha az a kérdés, hogy valaki teherbe esett-e. De persze nem is értem, hogy miért terhességre gyanakodtál, mikor a legkisebb gyulladás tünete sem hasonlít távolról sem a terhesség tüneteire...
2019. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam és nem is éreztem hogy gyulladásom van :( azért is mentem el orvoshoz mert babát is szeretnénk és ő teljes körűen kivizsgált! Azt is mondta, hogy akinek gyulladása va, azt előbb érdemes kikezelni, hiszen a gyulladás végett nem tud megtapadni a méhfalon, ha mégis sajnos elvetél! Így a kezelés után, ha 3hónapon belül nem sikerül megyünk tovább!
2019. jún. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!