Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lettem?

Szerintetek terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal pettingeltünk, és amikor elélvezett én rajta ültem a nemi szervén. A hajlatomhoz került sperma de nem tudom, hogy a hüvelybe is kerülhetett így. A hasán volt inkább, pont azon a részen ahol a hajlatomhoz is került. Előtte behatolás nem történt! Rögtön mentem kitörölni óvatosan, és lefürödtem. Már majdnem 2hete késik és nagyon félek.Csináltam egy tesztet de negatív lett ez volt 1hete, ma újra tesztelek. Nekem alapból elég rendszertelen, de menzesz előtt 1héttel mindig fáj a mellem, és 4-5napja érzem, hogy elkezdett fájni. szerintetek van okom rá, hogy ennyire féljek? :(

2019. jún. 11. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Ha 2 hete késik és egy hete nega volt a teszt akkor valószinűleg nincs baba de csinálj holnap reggeli első vizeletből.

Egyébként nem olyan egyszerű teherbeesni :)

2019. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tegan17 válasza:
89%
Ennyitől nem valószínű, hogy teherbe estél, és azt is fontos lehet tudni, hogy a menstruációs ciklusod melyik részében volt, de szerintem ovuláció alatt sem áll fent a veszélye. A tesztnek elhiheted, vagy ha nem akarod akkor nőgyógyászhoz is mehetsz.
2019. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
89%
Előfordulhat, hogy csak azért késik, mert ezen stresszelsz. Ma is végezd el a tesztet, ha negatív, akkor nyugodj meg, nem estél teherbe, de amúgy is elég kicsi ennek így az esélye.
2019. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

1.Miért kell minden nap ilyen idiota kerdesket feltenni?

2.Miert nem vigyaztok esetleg?

3.Iskolaban nem tanulsz ilyeneket?

4.Miert?miért miert

2019. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy terhes.
2019. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

En sem értem,miert kell állandóan idióta módon,vedekezés nélkül,biológiai alapismeretek nélkül a kislányoknak szexelni...

Kislány,mielőtt megint f..szhoz nyúlsz,olvasgass egy kis bioszt, vegyél gumit és beszelgess el anyukáddal, hogy hogy születik egy kisbaba.

Amúgy nem vagy terhes.

2019. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, de annyi ilyen történetet hallani, hogy van olyan aki így esett teherbe. Olvassgattam régebbi kérdéseket és volt pár, ahol azt írták, hogy van rá esély.
2019. jún. 11. 16:38
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fáraszt a sok ilyen kérdés, nekem már most terhes vagy.
2019. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Hogy esnél teherbe? Megtermékenyíti a csiklódat?! Tisztában vagy vele, hogy készül a gyerek? A közelében sem voltatok...
2019. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
"Igen igazatok van, de annyi ilyen történetet hallani, hogy van olyan aki így esett teherbe. Olvassgattam régebbi kérdéseket és volt pár, ahol azt írták, hogy van rá esély." Ha -nyira sok ilyet hallottal már ,akkor mi a f@$zert Nem vigyázol? Jobb ha a saját károdon tanulsz ? Ha majd abortuszra kell szalafő, jobb lesz? Ha van eszed az ilyesmire akor legyen arra is hogy vigyázz, + lapozz át egy biológia könyvet hogy hogy lesz a gyerek...
2019. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!