Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ki mit érez vagy érzett az első hetekben?

Sziasztok

Én menstruacio előtt 5 nappal erős pozitívat teszteltem , volt előjel ezért csináltam korán a tesztet ,nem is jött meg azóta sem,a tesztem pedig erősödött.kb az 5 hetemben vagyok

Orvoshoz menni még korai

A mellbimbóim nagyon érzékenyek,és gorcsolgetek is van hogy elmúlik van h kicsit jobban érzem

Tegnap volt az első enyhe hányingerem .Tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki hogy érzi vagy érezte magát ilyen korai terhességgel?

jún. 12. 06:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Semmilyen tünetem nem volt egyik várandósságom alatt sem. Az elsőt nem is tudtam még 5 hetesen, a másodikat igen.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont jún. 12. 06:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kiváncsi leszek,hogy milyen arányban lesz azoknak a kommentje akik semmit nem éreztek vagy éreznek azokéval szemben akiknek már vannak tünetei

Köszönöm a válaszod

:)

# 2/23Időpont jún. 12. 07:07 Privát üzenet
Semmilyen tünetem nem volt ilyen korán. A 6. héten jöttek sorba a tünetek.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/23Időpont jún. 12. 07:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Engem minden érdekel :) nyugodtan írjatok az első trimeszter beli tapasztalatokról ha van pár percetek . Sőt kérlek is titeket :) köszönöm

# 4/23Időpont jún. 12. 07:12 Privát üzenet
5-6hetes terhes voltam, mikor orvoshoz mentem, már kimutatta a szivhangot.Elotte 2 héttel már csináltam tesztet, pozitív lett,hu de boldog voltam/vagyok, itt fekszik a kiságyban a 10 hónapos kicsikém. Első 2honapban nagyon érzékeny voltam a parfumokre,de aztán elmúlt. És az utolsó 2 hónapban nem nagyon ehettem kelt tésztát, mert bántotta a gyomrom. Konkrétan lángos, lepény. Kiflit, kenyeret ehettem, attól nem volt bajom.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/23Időpont jún. 12. 07:39 Privát üzenet

Nogyogyaszati problemaim voltak, ugy tudtuk, nem lehetek terhes, epp egy kezelest akartam elkezteni. Nem ertettem, mi a franctol vagyok allandoan faradt (epp valtozekony idojarasunk volt, erre fogtam), miert utaltam meg a cigit, mitol van allando hanyingerem, valami gyomorronttasra vagy fertozesre gyanakodtam. Visszamentem a nogyogyaszhoz az eredmenyeimmel, megallapitotta, hogy magas a prolaktinom, felirt ra egy gyogyszert, de elotte mindenkepp csinaljak egy tesztet, mert csak akkor szabad szedni, ha 100% nincs baba. Este volt, de medgcsinaltam a tesztet, mert aznap akartam elkezdeni a gyogyszert. Olyan pozitivat meg nem is lattam eletembe, csak kiabaltam, hogy nem hiszem, ezt nem hiszem el, ez nem lehet igaz :)))

10 hetes vagyok, mar kicsit jobban erzem magam. En is rosszul vagyok a parfumoktol, biztato amit az elottem szolo ir, remelrm hamarosan elmulik ez is :)

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/23Időpont jún. 12. 07:50 Privát üzenet
Ma vagyok 8 hetes. Nekem csak a mellbimbóm érzékeny és néha hányingerem van, viszont még nem hánytam. Eddig 2x puffadtam, de lehet, hogy semmi köze a terhességhez.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont jún. 12. 08:03 Privát üzenet

Sehogyan sem éreztem magam. Kb mintha nem is lennék terhes.

És ez megmaradt úgy kb félidőig, amikor is elkezdett nőni a hasam...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont jún. 12. 08:45 Privát üzenet
Az utolsó hetekben rettentő gyomorsavam volt, de ennyi volt az összes "tünet"

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/23Időpont jún. 12. 08:57 Privát üzenet
Én 6 hetesen mentem először dokihoz, de akkorra már sokat émelyegtem. Nagyon gyorsan ki is teljesedett ez a dolog, a hetedik hétben már az éves gondolata is rémálom volt, annyira rossz volt a hasam és annyit hánytam. Közben az irdatlan fáradtság is előjött. Most 11 hetes vagyok, mostanra viszont teljesen belejöttem az evésbe úgy, hogy a lehető legkevesebb gondom legyen miatta. A fáradtság nem múlt el, de szeretek aludni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/23Időpont jún. 12. 09:38 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen az életetek az első . Hetekben? 3 hetes babátok mit csinál, ha ébren van?
El tudnak mérni egy embriót az első hetekben kb 2-3mm vagy inkább nem fejlődik?
Derékfájás, mellnagyobbodás, lehet terhesség tünete az első hetekben? Itt 2-3 hétre gondolok.
Ha teherbe estem akkor kilehet tapintani a petefészken valami változást az első hetekben?
Volt mar h az elsö hetekben terhesseg alatt minden nap menzis fajdalmaitok voltak? Vagy az baj? Esetleg mitöl lehet?
Létezik hogy valaki terhes, és az első hetekben egyáltalán nem fáj a melle?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!