Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érez vagy érzett az...

Ki mit érez vagy érzett az első hetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én menstruacio előtt 5 nappal erős pozitívat teszteltem , volt előjel ezért csináltam korán a tesztet ,nem is jött meg azóta sem,a tesztem pedig erősödött.kb az 5 hetemben vagyok

Orvoshoz menni még korai

A mellbimbóim nagyon érzékenyek,és gorcsolgetek is van hogy elmúlik van h kicsit jobban érzem

Tegnap volt az első enyhe hányingerem .Tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki hogy érzi vagy érezte magát ilyen korai terhességgel?


2019. jún. 12. 06:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt egyik várandósságom alatt sem. Az elsőt nem is tudtam még 5 hetesen, a másodikat igen.
2019. jún. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Kiváncsi leszek,hogy milyen arányban lesz azoknak a kommentje akik semmit nem éreztek vagy éreznek azokéval szemben akiknek már vannak tünetei

Köszönöm a válaszod

:)

2019. jún. 12. 07:07
 3/23 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt ilyen korán. A 6. héten jöttek sorba a tünetek.
2019. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Engem minden érdekel :) nyugodtan írjatok az első trimeszter beli tapasztalatokról ha van pár percetek . Sőt kérlek is titeket :) köszönöm
2019. jún. 12. 07:12
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
5-6hetes terhes voltam, mikor orvoshoz mentem, már kimutatta a szivhangot.Elotte 2 héttel már csináltam tesztet, pozitív lett,hu de boldog voltam/vagyok, itt fekszik a kiságyban a 10 hónapos kicsikém. Első 2honapban nagyon érzékeny voltam a parfumokre,de aztán elmúlt. És az utolsó 2 hónapban nem nagyon ehettem kelt tésztát, mert bántotta a gyomrom. Konkrétan lángos, lepény. Kiflit, kenyeret ehettem, attól nem volt bajom.
2019. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Nogyogyaszati problemaim voltak, ugy tudtuk, nem lehetek terhes, epp egy kezelest akartam elkezteni. Nem ertettem, mi a franctol vagyok allandoan faradt (epp valtozekony idojarasunk volt, erre fogtam), miert utaltam meg a cigit, mitol van allando hanyingerem, valami gyomorronttasra vagy fertozesre gyanakodtam. Visszamentem a nogyogyaszhoz az eredmenyeimmel, megallapitotta, hogy magas a prolaktinom, felirt ra egy gyogyszert, de elotte mindenkepp csinaljak egy tesztet, mert csak akkor szabad szedni, ha 100% nincs baba. Este volt, de medgcsinaltam a tesztet, mert aznap akartam elkezdeni a gyogyszert. Olyan pozitivat meg nem is lattam eletembe, csak kiabaltam, hogy nem hiszem, ezt nem hiszem el, ez nem lehet igaz :)))

10 hetes vagyok, mar kicsit jobban erzem magam. En is rosszul vagyok a parfumoktol, biztato amit az elottem szolo ir, remelrm hamarosan elmulik ez is :)

2019. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Ma vagyok 8 hetes. Nekem csak a mellbimbóm érzékeny és néha hányingerem van, viszont még nem hánytam. Eddig 2x puffadtam, de lehet, hogy semmi köze a terhességhez.
2019. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Sehogyan sem éreztem magam. Kb mintha nem is lennék terhes.

És ez megmaradt úgy kb félidőig, amikor is elkezdett nőni a hasam...

2019. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Az utolsó hetekben rettentő gyomorsavam volt, de ennyi volt az összes "tünet"
2019. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem először dokihoz, de akkorra már sokat émelyegtem. Nagyon gyorsan ki is teljesedett ez a dolog, a hetedik hétben már az éves gondolata is rémálom volt, annyira rossz volt a hasam és annyit hánytam. Közben az irdatlan fáradtság is előjött. Most 11 hetes vagyok, mostanra viszont teljesen belejöttem az evésbe úgy, hogy a lehető legkevesebb gondom legyen miatta. A fáradtság nem múlt el, de szeretek aludni.
2019. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!