Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ha május 28-i (vagy június 1-jei) aktusból estem teherbe azt még nem mutatja ki a teszt?

Nem csináltam ovutesztet és nem is hőmérőzök, így csak a naptár szerint sejtem, hogy május 27 körül lehetett ovuláció, együtt voltunk a fent írt két napon azon a héten. A következő menstruációnak június 10-én kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi jele (legtöbbször barnázok előtte, ebben a hónapban nem volt semmi) általában nagyon enyhén szokott a hasam görcsölni, most ez is elmaradt. A tegnap reggeli teszt negatív. Viszonylag nagyobb mennyiségű tejfehér krémes folyásom van. Lehet terhesség vagy nagyobb eséllyel más miatt tolódik ki a ciklus?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teherbeesés, menstruáció, teszt

jún. 12. 09:41  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nem jött meg a vérzésed, tesztelj.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 09:50 Privát üzenet
Próbálj meg holnap reggel is egy tesztet, 10-es érzékenységűvel, ha addig nem jön meg :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 10:33 Privát üzenet
Ha még negatív akkor két naponta reggeli vizeletből tesztelj és majd kiderül :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 12. 15:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A ma reggeli teszt is negatív :(

# 4/7Időpont jún. 13. 10:35 Privát üzenet
10es érzékenységű tesztet csinálj reggeli első pisiből. Tolódhat, ha később volt ovud.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 13. 18:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

10es érzékenységű One Step tesztet csináltam reggeli első vizeletből ma reggel, még mindig negatív.

# 6/7Időpont jún. 15. 11:51 Privát üzenet

One step nem a legjobb teszt, hiába írják 10-esnek... elég gagyi. Facelle tesztet ajánlom, 10-es Rossmannban tuti lehet kapni 400-600 Ft körül van.

Sajnos kitolódhat a ciklus kb bármitől. Pont most jártam így, első próbálkozós hónapunk volt, 6 napot késett a vérzésem...eddig ilyet nem tapasztaltam.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 15. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kíváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni majus/junius vegeig, jossz egy ropke felmeresre?
Május 30-án jött meg a mensim, általában 27-28 naposak a ciklusaim! Együtt voltunk a párommal június 2,3,6-án és csak holnap tudunk megint együtt lenni.2-3 naponta szoktunk...
Lányok, ki nem várja június elejére/május végére?
Május 20 volt meg a bajom és június 10 körül meg pecsételös barna kicsit véres és utána július 8 dikán megint pecsételös volt 1 napig, és a mellem böl nyomásra jönn a vizes tej...
Május 20 június 6 közt fogant babát kimutatná már a teszt?
Utolsó menstruációm Május 28 kán volt . Junius 1 töl próbálkozunk a párommal. Csak ha késik akkor teszteljek? Mert gondolom előbb nem mutat semmit .

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!