Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 28-i (vagy június...

Ha május 28-i (vagy június 1-jei) aktusból estem teherbe azt még nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Nem csináltam ovutesztet és nem is hőmérőzök, így csak a naptár szerint sejtem, hogy május 27 körül lehetett ovuláció, együtt voltunk a fent írt két napon azon a héten. A következő menstruációnak június 10-én kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi jele (legtöbbször barnázok előtte, ebben a hónapban nem volt semmi) általában nagyon enyhén szokott a hasam görcsölni, most ez is elmaradt. A tegnap reggeli teszt negatív. Viszonylag nagyobb mennyiségű tejfehér krémes folyásom van. Lehet terhesség vagy nagyobb eséllyel más miatt tolódik ki a ciklus?

2019. jún. 12. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg a vérzésed, tesztelj.
2019. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg holnap reggel is egy tesztet, 10-es érzékenységűvel, ha addig nem jön meg :)
2019. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még negatív akkor két naponta reggeli vizeletből tesztelj és majd kiderül :)
2019. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A ma reggeli teszt is negatív :(
2019. jún. 13. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
10es érzékenységű tesztet csinálj reggeli első pisiből. Tolódhat, ha később volt ovud.
2019. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10es érzékenységű One Step tesztet csináltam reggeli első vizeletből ma reggel, még mindig negatív.
2019. jún. 15. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:

One step nem a legjobb teszt, hiába írják 10-esnek... elég gagyi. Facelle tesztet ajánlom, 10-es Rossmannban tuti lehet kapni 400-600 Ft körül van.

Sajnos kitolódhat a ciklus kb bármitől. Pont most jártam így, első próbálkozós hónapunk volt, 6 napot késett a vérzésem...eddig ilyet nem tapasztaltam.

2019. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!