Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nagyon erős gyógyszer szedése után minden orvos más időtartamot mond, amikor mar biztonságos a teherbeesés, ti mit tennétek?

Roaccutant szedtem, ami ugye magzatkárosito hatású. A gyogyszeripar, betegtájékoztató, magyar, külföldi oldalakon is a gyogyszer beszedésetol szamolva egy honapot ír, amig nem biztonsagos a terhesség.

Külföldi-itthoni portálokon az orvosok 1 honaptol-egy évet irnak.

A nőgyógyászom 3-6 hónapot mond, az egyik bőrgyógyászom 1 évet, a másik félévet. Internetes 'orvos válaszol' oldalakon a kérdésemre mar irtak 2 hónapot, aztan 1 honapot.

Ki az akire biztonságosan hallgatnátok? Mar 5. Hónapja nem szedem a gyogyszert, nagyon szeretnénk kisbabát, meddig várjak még? Köszönöm szépen!

jún. 12. 15:14  Privát üzenet  

A válaszok
Beszélnék egy genetikussal.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 15:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez a gyógyszer fejlődési rendellenességet okoz, ami nem genetikai úton öröklődik. Tudnának nekem ebben a kérdésben segíteni? Köszönöm a valaszt!

# 2/4Időpont jún. 12. 15:25 Privát üzenet
Arra hallgatnék, aki a leghosszabb intervallumot adta meg.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 15:30 Privát üzenet
Igen, tud segíteni a genetikus, neki ez a szakmája, én is gyógyszerszedés miatt kerestem fel, egyébként általában joval megengedőbbek, mint egy nödoki, mert értenek hozzá, én. pl. nyugodtan szedhettem a gyógyszeremet terhesen, a házidokimnak el se mertem mesélni, szerinte terhesen egy mentolos torokbogyo is káros.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 15:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki megszakítással lett terhes az tudja, hogy mikor nem voltak körültekintőek?
Ha május 28-i (vagy június 1-jei) aktusból estem teherbe azt még nem mutatja ki a teszt?
Lehet esélyünk kislányra vagy felejtsük el? Van aki még júni 20-es nem várja? Izgulunk együtt?
Ha mindig védekezünk lehetek egyáltalán terhes?
Mennyi a legkevesebb, még biztonságos idő a szülés időpontja és a köv. Teherbeesés között?
Milyen inzulin eredményekkel biztonságos a teherbeesés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!