Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mikor tesztelhetek leghamarabb? Május 20-án volt meg utoljára, június 3-án volt ovu. Hétfőre nem várom. Szombaton vagy vasárnap kimutatná a teszt ha pozi? A mellem feszül, a hasam szurkál néha és fel vagyok puffadva. Ezek lehetnek terhességi tünetek?

jún. 12. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok
Akkor tesztelsz, amikor jól esik. De a pontosság érdekében a kimaradt menstruáció első napján érdemes legkorábban.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 19:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen,akkor lenne a legjobb,csak szeretném tudni minnél hamarabb. 1-2nappal elötte mennyire pontos lenne a teszt? :)

# 2/4Időpont jún. 12. 19:40 Privát üzenet

Ezt naponta megkérdezi valaki. Ugyanezt.

Szóval sokadjára: valakinek kimutatja 4 nappal nemvárt előtt, valakinek meg csak többnapos késésnél. Függ:

- mikor vokt beágyazódás (7-11 nap, nem mindegy..)

- milyen koncentrált a pisi

- milyen mértékben nő a hcg ha van baba

Tünetek ilyenkor nem mérvadóak. Ennyire korán ugyanazokat érzed amikor akkor is éreznél ha megjön és akkor is ha nem.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 20:04 Privát üzenet

A tüneteid ugyanúgy utalhatnak menstruációra is.

Tesztelni meg akkor tesztelsz, amikor akarsz, akár 1 hete is tesztelhettél volna, bár annak még annyira se lett volna értelme, mint hétfő előtt tesztelni. Én a helyedben legkorábban kedden tesztelnék, de lehet még akkor sem, hanem inkább még ahhoz képest is várnék pár napot.

Én a 22-25 napos ciklusaimhoz képest a 31. napon teszteltem. Tök egyértelmű pozitív lett. Nem volt semmi kétségem. Ha te kedd előtt tesztelsz, neked lesznek kétségeid.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 20:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Június 3. an lesz missed ab.11orakor lesz a műtét, akkor reggel szoktak bemenni vagy előző nap? Mert nekem az ugye vasárnap
4+2 hetes terhes leszek most vasárnap. Ma hajnalban jobb oldalt görcsöltem ( csak a jobb oldali petevezetékem és petefészkem van meg ). Első baba lesz, már tíz éve próbálkoztunk....
Junius 6. -an jott meg eletembe masodjara a mesim. Most szombaton mar keves vasarnap pedig semmi nem jott. Ma reggel viszont megint ver jott Mi ez? Felek.
Létezik az excelben olyan függvény, ami egy cellába mutatja együttesen a dátumot, és a napot? Pl. : 2013. június 1. szombat,2013. június 2. vasárnap, stb.
Elszakadt a térdem alatti inszalag. Vasarnap megműtötték. Kb mennyi idő alatt tudok normálisan járni? És mikor tudok elkezdeni vezetni? Június közepén mennék bulgariaba, en...
1941. Június 22. -én megkezdett támadások (Németország -> Szovjetúnió) zöme miért vasárnap hajnalra esett?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!