Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek leghamarabb...

Mikor tesztelhetek leghamarabb? Május 20-án volt meg utoljára, június 3-án volt ovu. Hétfőre nem várom. Szombaton vagy vasárnap kimutatná a teszt ha pozi? A mellem feszül, a hasam szurkál néha és fel vagyok puffadva. Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tesztelsz, amikor jól esik. De a pontosság érdekében a kimaradt menstruáció első napján érdemes legkorábban.
2019. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen,akkor lenne a legjobb,csak szeretném tudni minnél hamarabb. 1-2nappal elötte mennyire pontos lenne a teszt? :)

2019. jún. 12. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Ezt naponta megkérdezi valaki. Ugyanezt.

Szóval sokadjára: valakinek kimutatja 4 nappal nemvárt előtt, valakinek meg csak többnapos késésnél. Függ:

- mikor vokt beágyazódás (7-11 nap, nem mindegy..)

- milyen koncentrált a pisi

- milyen mértékben nő a hcg ha van baba


Tünetek ilyenkor nem mérvadóak. Ennyire korán ugyanazokat érzed amikor akkor is éreznél ha megjön és akkor is ha nem.

2019. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

A tüneteid ugyanúgy utalhatnak menstruációra is.

Tesztelni meg akkor tesztelsz, amikor akarsz, akár 1 hete is tesztelhettél volna, bár annak még annyira se lett volna értelme, mint hétfő előtt tesztelni. Én a helyedben legkorábban kedden tesztelnék, de lehet még akkor sem, hanem inkább még ahhoz képest is várnék pár napot.

Én a 22-25 napos ciklusaimhoz képest a 31. napon teszteltem. Tök egyértelmű pozitív lett. Nem volt semmi kétségem. Ha te kedd előtt tesztelsz, neked lesznek kétségeid.

2019. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!