Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz utáni napon teherbe...

Menzesz utáni napon teherbe esni? (A ciklus 6. napján)

Figyelt kérdés
Szabályos, rendszeres 28-30 napos ciklus esetén előfordult-e úgy valakivel, hogy a peteérést középidőben rendszeresen érezte, s mégis közvetlen menstruáció után jött össze a baba? Három gyerkőcöm van, ők tuti középidőben fogantak.
2019. jún. 13. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Az ismeretségi körömben nem hallottam ilyesmiről, viszont itt olvastam egy hölgy válaszát aki így esett teherbe. Tehát nem lehetetlen.
2019. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Bármelyik ciklus bármelyik napján lehet a nőnek extra peteérése, nem nagy az esély de van. Több ilyet olvastam itt.
2019. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az extra peteérésnek vajon ugyan olyan tünetei vannak?
2019. jún. 13. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Persze ilyen is előfordulhat (valószínűbben rövid ciklusnál), ahogy van olyan aki menzesz alatt esik teherbe vagy elvileg már az ovulációja után..., de azért kevés az esélye, mert általában vékony hozzá még a méhnyálkahártya is.
2019. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!