Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Walentin teszt kb fél óra...

Bóbita32 kérdése:

Walentin teszt kb fél óra múlva lett pozitív (jól láthatóan 2 rószaszín csík) 6 nap van még a nem vártig. Szerintetek lehet baba? Inszemináció utáni gyógyszerek okozhatnak pozitív eredményt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Fél óra múlva előjött eredmény már nem értelmezhető. 6 nap van még a nem vártig, így valószínűleg még nem is mutatja ki a teszt. Ettől függetlenül lehet baba, csak meg kell várni a nem várt napját, utána tesztelni, és ha nem jön ki azonnal eredmény, akkor eldobni a tesztet és nem megnézni később.
2019. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Ugyanigy jàrtam. Május 5-èn kellett volna megjönnie.Mensi még mindig sehol. 31naposak a ciklusaim. Volt ez a mindjàrt megjön érzés ès a görcs. Többfèle tesztet vettem. A nemvàrt napjàtol teszteltem. Mind negativ illetve fênybe mintha...tegnap vettem a sárga valentint..ugyanaz. majd fêl óra mulva ott volt jól làthatóan a màsodik csík. Jövőhèten megyek orvoshoz.
2019. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem kedden kell mennem a dokihoz. Nagyon szeretnénk már babót,így nem bírok magammal és teszteltem :)
2019. jún. 13. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál? Ha kaptál ovitrellet az okozhat álpozitiv tesztet.
2019. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kaptam Ovitrellet 13 nappal ezelőtt. Elvileg az már kiürült.
2019. jún. 13. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi volt az ovitrelle? Az is számít.

Nekem lombikom volt, 5 nappal a beültetés (3napos embriók) után a predictor pozitív volt, ikreket várok.

2019. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nappal nem várt előtt lett pozitív ! Kövezzetek meg h előbb mertem tesztelni mert volt egy megérzésem ... igenis pozitív lett clearblue, aztán a nem várt napján csináltam egy gagyi ebayes tesztet is az is pozitív ez 5 napja volt

Mensi meg sehol azóta sem .

Lényeg h fel órára kijött eredmény tényleg nem értékelhető de ez nem jelent semmit várj még kicsit és tesztelj nem várt napján vagy másnap

Reggeli vizeletbol

2019. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6os, nem értem miért kell így válaszolni . Engem is egy rakás kérdés idegesít , és akkor egyszerűen tovább lépek , nem nyitom meg ...

meg lehet érteni hogy türelmetlen a kérdező és tudni szeretné mi a helyzet.

Kérdező , szurkolok :)

2019. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megnezhetem a teszted?? En is ma csinaltam es nekem is kijott 10 perc utan egy halvany masodik csik
2019. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!