Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mikor fogant meg a baba ha ma 5+2 vagyok? En ugy szamoltam h 5+4

Az akcio majus 19-en volt

jún. 13. 16:28  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja es a petezsak ures szoval meg nem igazan van baba

# 1/4Időpont jún. 13. 16:31 Privát üzenet
Nem az "akciótól" számolják, hanem az utolsó menstruácitól

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 13. 16:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,tudom,az majus 5.

# 3/4Időpont jún. 13. 16:55 Privát üzenet
Akkor 5+4 (illetve már 5+5, mert már holnap van 😊)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 14. 05:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bizonytalanság Kimaradt a mensim júniusban május 30 an volt meg utoljára. Voltam orvosnál nem vagyok bábás. Ha most jól számoltam 26. - a környékén kell meg jönnie. A párommal...
Netes kalkulâtorral számoltam az ovumat. A ciklusom 30-32 naposak így szept.2-4-e az ovum. Ma voltunk együtt így van esély arra hogy baba legyen?
28. -án volt a mens első napja,11-re számoltam a pé-t, e napon és az utána is együtt voltunk.19. -én este kezdett fájni a hasam mintha megjönne, nem állandóan, mellem feszül és...
A párommal most kezdtünk próbálkozni a baba terén! Nekem a 24. napon jön meg, ha jól számoltam a 15. napra esik a peteérésem! Mivel kezdő vagyok ezen a téren kérhetnék egy kis...
32-napos a ciklusom, ma van a 16-dik napom a menzesz elso napjatol szamolva ha mindent jol szamoltam akkor ma van az a nap amikor erdemes eggyuttlennem a parommal, hogy...
Voltam ultrahangon, ami kimutatta, hogy 5 hetes és pár napos terhes vagyok! Én meg ugy számoltam, hogy akkor 6 hetes és 3 napos vagyok! Létezik, hogy nem fogant meg akkor a baba,...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!