Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mennyi az esélyem a terhességre menstruáció előtt egy héttel? (többi lent)

Április 17-en voltunk együtt a barátommal a végére nem védekeztünk. Április 23 nekem rendesen megjött 5 napot tartott S bőven volt vérzésem.Azóta fájt a hasam két oldalt és mellem. De nem hánytam semmi más tünet nincs. Az alhasam is félidőben fájt a két menstruáció között. Csináltam 2 tesztet mind a kettő negatív lett. Nem élvezett belém időben kivette. Mennyi az esély rá?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, baba, anya

jún. 13. 16:37  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam a második terhességi tesztet ami negatív lett? Szerintetek megnyugodhatok?

# 1/4Időpont jún. 13. 16:45 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Megnyugodhatsz.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 13. 16:47 Privát üzenet
Kizarhatod a terhesség gyanúját, nyugodj meg, nem vagy az.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 14. 05:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ettől nagyon féltem! Most jelenleg ez nem hiányzott nekem mivel a barátom vissza ment az ex baratnojehez aki egy 15 éves lány szóval.

# 4/4Időpont jún. 14. 08:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha május 28-i (vagy június 1-jei) aktusból estem teherbe azt még nem mutatja ki a teszt?
Üdv! Így is viszonylag könnyen lehetséges (egyáltalán) a teherbeesés? - természetesen fgátló nélkül.
Szülés utáni első menstruáció, peteérés?
Ugye nem lehetek terhes?
Ez lehet terhesség, vagy inkább hormonális gondok?
6 napja enyhèn fáj a bal petefészkem ès a hasam alja úgy mintha mensiznèk, de majd csak 5 nap múlva esedèkes. Mitől lehet ez?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!