Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Tegnap volt ovum, ma tudtunk csak együtt lenni. Van esély babára? Vagy ez a hónap már elúszott?

jún. 13. 21:49  Privát üzenet  

A válaszok
Babára mindig van esély, csak nem mindegy, mikor mekkora. Inkább legyetek együtt akkor, amikor kívánjátok egymást, ne görcsölj rá. Nincs elúszott hónap, ha az kellemesen telik a pároddal. Majd jön a baba, ha jönnie kell.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 13. 21:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor vagyunk együtt amikor jól esik.lehet félre érthető voltam.csak az ovu napja sajnos párom munkája miatt kimaradt.meg ovu előtt 4 nappal voltunk együtt.gondolom mindkettő esélytelen.a 4 nappal ovu előtti is,meg az 1 nappal ovu utáni is.

# 2/5Időpont jún. 13. 21:56 Privát üzenet
Semmi gond, következő hónapban is van lehetőség.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 13. 22:04 Privát üzenet

Ha tegnap volt ovu, ma mar nincs esely

(Ovu elotti napokban es ovu napjan van az utolso esely)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 14. 08:27 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Egy biztos ha nagyon rá van az asszony görcsölve a dologra akkor nem fog sikerülni.2 ismerősöm is így volt amikor nagyon akarták nem jött össze.Majd már nem érdekelte akkor össze jött.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 15. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20 éves vagyok barátom 22 (1.5 éve vagyunk együtt) Elgondolkodtam azon, hogy mennyi lehet az esélye annak, hogy ikreket szüljek tőle majd a jövőben? (kb.5 múlva)
Ha tegnap este tapasztaltam a "tojásfehérje" szerű nyákot, és egész nap fájt az alhasam, szurkált, mensi szerű görcsökkel, és azt megelőző este voltunk együtt a párommal, akkor...
Ovuláció előtt 3 nappal tudtunk csak együtt lenni. Van így meg esély? Vagy ez a hónap már elúszott?
Március 18. -án volt abortuszom. Most április 5. -én védekezés nélkül együtt voltunk mekkora az esély terhességre?
Hétfön és kedden mutatott pozitívat az ovulációs teszt (du.2 óra körül). Ha a pozitív teszt elötti vasárnap és a második pozitív teszt utáni szerdán együtt voltunk a férjemmel,...
Pozitív ovulációs teszt csütörtök este volt, de csak előző vasárnap reggel tudtunk együtt lenni. Valakinek volt hasonló, van esély így?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!