Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruáció,...

Rendszertelen menstruáció, mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babát szeretnénk, két hónapja próbálkozunk. A mensim 25-35 nap között van. Azt mondták, ez még normális, nincs baj. Ma vagyok a 24.napon, enyhe mensis görcs van tegnap óta. Mikor teszteljek?

Peteérést nem tudom mikor volt, ovutesztelgettem egy időben, de az sem feltétlen mutatott egyértelműt így abbahagytam.


Ez a görcsölgetés most ovu lehet vagy már lassan tesztelhetek?



2019. jún. 14. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ovulációnak kései, teszthez korai. Legalább egy hetet várj még a teszttel.
2019. jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor mi lehetett most ez a mensis görcs?

Köszi a választ egyébként

2019. jún. 14. 06:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem rendszertelen ciklus... A 35. nap utal tesztelj, a addig nem jön meg.
2019. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki elemezgetné a szurkákat meg nyilallasokat....felesleges. Egy nő testében a ciklus 2. felében ezer dolog zajlik, ezekből néha megerzünk ezt-azt, ha nagyon figyeljük a testünket. Azt jelentik: működik a tested. Terhesseg és menzesz előtt is teljesen normális bármiféle szurka. Igen, akkor is ha még sosem volt. Ugyanis nem minden ciklus ugyanolyan, ráadásul aki babát tervez, minden hónapban észrevesz valami "újat" magán. Ne agyalj a szurkáláson, mensis ezen-azon. Normális. Vagy a méhnyálkahártya készül leválni és megjön, vagy terhes leszel. Ez a 2 megoldás van és kb. 1 hét múlva lesz is értelme tesztelni. Addig korai.
2019. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. jún. 14. 06:54
 6/12 anonim ***** válasza:
A mensi görcs jelezheti, hogy meg fog jönnéi. Felesleges lenne most tesztelned, várj egy hetet.
2019. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva
2019. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Barna pötty a tisztaságin jelezhet beágyazódást?
2019. jún. 14. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább kezdődő menstruációt. De nem kellene ennyire pörögni.
2019. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pisiles után volt enyhén rózsaszín a WC papír egyik hajnalban . Azóta pozitívat teszteltem és most várom h dokihoz tudjak majd menni . Még korai
2019. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!