Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Hőgörbések, jól jelölte be a peteérést a program?

Szerintetek volt tüszőrepedés? Másik appot is használok, ott semmit se húzott be eddig. Attól tartok ebben a ciklusban elmaradt.

[link]

jún. 14. 06:28  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos nem volt ovuláció. Hány naposak a ciklusaid?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 14. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

30-36 nap, néha 38

Vannak cisztáim, de nincs kimondva PCOS, bár én attól tartok

# 2/6Időpont jún. 14. 08:51 Privát üzenet
Nem volt ovud.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 14. 12:49 Privát üzenet
Ha 36al számolom akkor lehetett akár ma is, a hő le is esett. Ha holnaptól magasabb hőmérsékletet mérsz akkor pont ma volt :)

# 4/6Időpont jún. 14. 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó, úgy lett ahogy mondtad. Azóta magasabb a hőm, de nen változott jelölés

# 5/6Időpont jún. 17. 17:40 Privát üzenet
Drukkolok! A ciklus.hu nem változtatja meg, használd a fertilityfriend-et, sokkal jobb :) 5-ös voltam.

# 6/6Időpont jún. 17. 19:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hőgörbések! Megnéznétek a görbémet?
Hőgörbések! Ez trifázisos görbe?
Lombikosok kozt van itt valaki akinek a beultetes utani napon alkoholfogyasztast javasoltak? Ez rettento furan hangzik szamomra de allitolag segithet, hogy hogyan azt nem tudom. Folyt. Kov. Lent
Volt vki hasonló helyzetbe? Azt szeretnèm kérdezni h reménykedhetek-e még h terhes vagyok m a teszt negativ lett d még nem jött meg. Volt már 1 lombikom de ott véreztem s elment...
Lombik program és átjárhatósági vizsgálathoz mi kell? Hol jó csináltatni és mennyibe kerül?
Högörbések, mit gondoltok a gorbemről? Szerintetek volt már ovulációm? Meg nem húzta be sehova. 😕

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!