Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

A rózsaszín - barnás folyás vetélés jele?

Május 31-én múlt el a menstruációm, és június 11-én újra elkezdtem pecsételni,rózsaszín - barnás színűt,talán darabos is (bocsi). 9-én utaztunk Egyiptomba (jelenleg is itt vagyunk ezért itt kérdezem, és nem orvoshoz megyek). Nincs komoly fájdalmam, néha-néha csak szúr egyet,a vérzés nem kevés de nem is sok, viszont már harmadik napja. Tegnap reggel megjelent a hányinger is és természetesen a hasmenés is. Valaki járt e már így és kezdjek e el ketsegbeesni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: folyás, hányinger, baba, barna folyás, menstruáció, vetélés

jún. 14. 07:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Sajnos nekem így kezdődött a 12.hét végén. 13.hét elejére volt időpontom UH-ra de már aznap reggelre erősödött a vérzés és jöttek az iszonyatos görcsök,még hánytam is. Irány a nőgyógy sürgő, közölték,hogy már a 8.héten elhalt a magzat és egy óra múlva ki is kaparták. Szóval jó lenne,ha minel hamarabb látna orvos. Szorítok,hogy neked ne legyen baj!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont jún. 14. 08:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Engem nyugtat, hogy nincs fájdalmam legalábbis nekem egy menstruációnál nagyobb fajdalmam szokott lenni, és ez is csak napközben 1-2x bele nyíllal. Fel sem merült bennem a terhesség, mivel a menzeszem pontosan jött, úgy ahogy annak lennie kell, ha még esélyt is láttam vol a rá, hogy terhes vagyok soha el sem jövök Egyiptomba

# 2/14Időpont jún. 14. 08:08 Privát üzenet
Hetekig véreztem egy hematóma miatt. Azóta 7 hónapos a fiam 😊

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont jún. 14. 08:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ez rendes vérzés volt, vagy csak pecsételés? Ez egy kicsit megnyugtat, köszönöm 😊

# 4/14Időpont jún. 14. 08:30 Privát üzenet
Ezt nem értem terhes vagy ? Ha május végén menstruáltál akkor hogy ?

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont jún. 14. 09:20 Privát üzenet
Ha menstruáltál és most megint az nem terhesség hanem hormonprobléma. A bsrna folyás progeszteronhiány

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont jún. 14. 10:56 Privát üzenet
*barna

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont jún. 14. 10:57 Privát üzenet
De honnan veszed, hogy vetélsz, ha azt sem tudod, terhes vagy-e? Hányinger-hasmenés lehet olyasmitől, amit ettél vagy napszúrástól, kialvatlanságtól vagy hormonoktól is. A menzesze meg elég sok nőnek olyan, amilyet leírtál, hol rózsaszín, hol barna, hol, piros, hol darabos, hol se, hol fáj, hol se, kinek 3 napig tart, kinek 8-ig... valakinek tök pontos, aztán ötévente egyszer teljesen más, valakinek mindig össze-vissza időre is, meg az tünetekre is, mint hányinger, görcsök, mellfájdalom, fejfájás... Szóval ez mind lehet terhesség nélkül is. Csak akkor fogod megtudni, hogy volt vagy maradt-e baba, ha volt vagy lesz egy pozitív teszted. Egyébként meg betudhatod annak, hogy az utazás (vagy a babaprojekt/baleset) miatti stressz most ilyenre sikeredett.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont jún. 14. 11:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"Kedves" kommentelő, nyilván nem fogom leirni az egész korlapom, hogy mi a menstruációmmal kapcsolatban normális és mi nem az. 5 éve kB tökéletes a menstruációm, szinte órára pontosan jön, nemhogy napra,fájdalmas, de 5 napból 5-öt fáj így megtudom különböztetni, hogy ez az a fájdalom e (és nem az). Másik, a családunkban szinte minden nő terhessége első trimesztereben vérzett minden hónapban, amikor a menzeszem kellett volna hogy legyen. Tehát nem, nem tudom hogy az vagyok e, mert jól mondod, nem teszteltem, mivel én is kizartnak tartottam a lehetőséget, hogy az legyek, de belegondolva akár lehetek is, ha más is járt már így. Védekezni nem védekezünk, mivel szeretnénk gyereket, viszont az én testemben ez nem normális dolog. Ha még a stressztől is, akkor létezik hogy 3 nap múlva jön ki rajtam?

# 9/14Időpont jún. 14. 13:04 Privát üzenet
Szerintem nem vagy terhes nem vetélsz. Inkább össze szedtél valamit.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont jún. 14. 13:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most 5 hetes terhes vagyok es barnaztam es volt ilyen halvány rózsaszín vér is benne de nagyon kevés volt. Azt mondta az orvos hogy ez a korai vetélés jele szerintetek lehet ez valóban?
Tegnap nem jött meg.3 pozit teszteltem. Halványak. Clearblue erősebb. doki este. Szerinte babó. Reggeli első pisinél rózsaszín nyák! Hányinger. Szúrkák. Mi ez? Vetélés? Beágyazódás?
Ez vetélés lehet? Dél körül elkezdtem görcsölni és darabkák jöttek ki kevés halvány rózsaszín vérrel. Volt már másnak is ilyen?
A vetélés hogy kezdödik hirtelen vagy fokozatosan vérzik, görcsöl? Nekem van egy kis rozsaszin folyás lehet abbol baj?
9 napja volt eü. Kaparásom vetélés miatt. Kb.4 napig véreztem utána csak nagyon kevés rózsaszín folyás volt. Viszont ma este újból piros vérzésem van. Ez normális? Mikor...
Akinek 40 év körül volt abortusza az mennyi idő elteltével lett újra terhes és volt-e problémája a terhességével/vérzés, rózsaszin váladékozás, nyitott méhszáj/. Esetleg vetélés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!