Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A rózsaszín - barnás folyás...

A rózsaszín - barnás folyás vetélés jele?

Figyelt kérdés
Május 31-én múlt el a menstruációm, és június 11-én újra elkezdtem pecsételni,rózsaszín - barnás színűt,talán darabos is (bocsi). 9-én utaztunk Egyiptomba (jelenleg is itt vagyunk ezért itt kérdezem, és nem orvoshoz megyek). Nincs komoly fájdalmam, néha-néha csak szúr egyet,a vérzés nem kevés de nem is sok, viszont már harmadik napja. Tegnap reggel megjelent a hányinger is és természetesen a hasmenés is. Valaki járt e már így és kezdjek e el ketsegbeesni?

2019. jún. 14. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos nekem így kezdődött a 12.hét végén. 13.hét elejére volt időpontom UH-ra de már aznap reggelre erősödött a vérzés és jöttek az iszonyatos görcsök,még hánytam is. Irány a nőgyógy sürgő, közölték,hogy már a 8.héten elhalt a magzat és egy óra múlva ki is kaparták. Szóval jó lenne,ha minel hamarabb látna orvos. Szorítok,hogy neked ne legyen baj!
2019. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem nyugtat, hogy nincs fájdalmam legalábbis nekem egy menstruációnál nagyobb fajdalmam szokott lenni, és ez is csak napközben 1-2x bele nyíllal. Fel sem merült bennem a terhesség, mivel a menzeszem pontosan jött, úgy ahogy annak lennie kell, ha még esélyt is láttam vol a rá, hogy terhes vagyok soha el sem jövök Egyiptomba
2019. jún. 14. 08:08
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hetekig véreztem egy hematóma miatt. Azóta 7 hónapos a fiam 😊
2019. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ez rendes vérzés volt, vagy csak pecsételés? Ez egy kicsit megnyugtat, köszönöm 😊
2019. jún. 14. 08:30
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem értem terhes vagy ? Ha május végén menstruáltál akkor hogy ?
2019. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha menstruáltál és most megint az nem terhesség hanem hormonprobléma. A bsrna folyás progeszteronhiány
2019. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*barna
2019. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
De honnan veszed, hogy vetélsz, ha azt sem tudod, terhes vagy-e? Hányinger-hasmenés lehet olyasmitől, amit ettél vagy napszúrástól, kialvatlanságtól vagy hormonoktól is. A menzesze meg elég sok nőnek olyan, amilyet leírtál, hol rózsaszín, hol barna, hol, piros, hol darabos, hol se, hol fáj, hol se, kinek 3 napig tart, kinek 8-ig... valakinek tök pontos, aztán ötévente egyszer teljesen más, valakinek mindig össze-vissza időre is, meg az tünetekre is, mint hányinger, görcsök, mellfájdalom, fejfájás... Szóval ez mind lehet terhesség nélkül is. Csak akkor fogod megtudni, hogy volt vagy maradt-e baba, ha volt vagy lesz egy pozitív teszted. Egyébként meg betudhatod annak, hogy az utazás (vagy a babaprojekt/baleset) miatti stressz most ilyenre sikeredett.
2019. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"Kedves" kommentelő, nyilván nem fogom leirni az egész korlapom, hogy mi a menstruációmmal kapcsolatban normális és mi nem az. 5 éve kB tökéletes a menstruációm, szinte órára pontosan jön, nemhogy napra,fájdalmas, de 5 napból 5-öt fáj így megtudom különböztetni, hogy ez az a fájdalom e (és nem az). Másik, a családunkban szinte minden nő terhessége első trimesztereben vérzett minden hónapban, amikor a menzeszem kellett volna hogy legyen. Tehát nem, nem tudom hogy az vagyok e, mert jól mondod, nem teszteltem, mivel én is kizartnak tartottam a lehetőséget, hogy az legyek, de belegondolva akár lehetek is, ha más is járt már így. Védekezni nem védekezünk, mivel szeretnénk gyereket, viszont az én testemben ez nem normális dolog. Ha még a stressztől is, akkor létezik hogy 3 nap múlva jön ki rajtam?
2019. jún. 14. 13:04
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem vagy terhes nem vetélsz. Inkább össze szedtél valamit.
2019. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!