Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a napokban...

Van valaki, aki a napokban tesztelt pozitivat?

Figyelt kérdés
En igen, 2 nap keses utan teszteltem, ami pozi lett. Jo lenne, ha mas is jarna pont most hasonlo cipoben, es tudnank beszelgetni, ki mikor megy eloszor orvoshoz.
2019. jún. 14. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! De örülök a kérdésednek! Pont ma reggel teszteltem pozit! 2 napja késik! Írj privátot :)
2019. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb.2 hete teszteltem alig látható pozitívat. Azóta se jött meg. :) 5+5-nél járok.
2019. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hahó! Én először pénteken teszteltem 2,5 hét kimaradás után. (elég rendszertelen volt mindig is) Ma vettem egy okosabb tesztet, ez is pozitív, elvileg 5. hét körül vagyok. Holnap megyek háziorvoshoz tanácsot kérni, aztán nőgyógyászt is keresek valamelyik nap. :)
2019. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!