Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Van valaki, aki a napokban tesztelt pozitivat?

En igen, 2 nap keses utan teszteltem, ami pozi lett. Jo lenne, ha mas is jarna pont most hasonlo cipoben, es tudnank beszelgetni, ki mikor megy eloszor orvoshoz.

jún. 14. 10:58  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! De örülök a kérdésednek! Pont ma reggel teszteltem pozit! 2 napja késik! Írj privátot :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 14. 11:27 Privát üzenet
Kb.2 hete teszteltem alig látható pozitívat. Azóta se jött meg. :) 5+5-nél járok.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 16. 18:14 Privát üzenet
Hahó! Én először pénteken teszteltem 2,5 hét kimaradás után. (elég rendszertelen volt mindig is) Ma vettem egy okosabb tesztet, ez is pozitív, elvileg 5. hét körül vagyok. Holnap megyek háziorvoshoz tanácsot kérni, aztán nőgyógyászt is keresek valamelyik nap. :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 17. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki az aki a napokban tesztelt pozitívat? Mikor végeztétek el a tesztet, milyen erős volt? Ti hogy vagytok? Első, vagy többedik? Mikor mentek dokihoz?
Pár napja teszteltem pozitívat! Ma vagyok 4+2 hetes. Aki hasonlóan velem pozitívat tesztelt a napokban, hogy érzi magát?
Akik a napokban teszteltetek pozitívat, szintén van bennetetek egy csomó aggodalom? 1 év próbálkozás után végre összejött. Dokihoz hétfőn megyek. Elvileg most 5 hetes vagyok.
Ki tesztelt a napokban pozitívat?
Van koztetek olyan aki a napokban tesztelt pozitivat? Van valami tunetetek?
Van itt olyan aki a napokban pozitivat tesztelt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!