Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit érezhetek? Nem vagyok...

Mit érezhetek? Nem vagyok terhes és nem is gondolom hogy az vagyok, DE

Figyelt kérdés

DE a hasam megnőtt , kerek és kemény (gondolom hízástól, de nem értem miért ilyen kemény ) és ami a lényeg hogy furcsa mozgást érzek a hasamban .. szó szerint baba rúgást ttudnám így elképzelni .

Van valakinek ötletete mit erezhetek...

Soha nem éreztem ilyet , csak most pár napja először és azóta is.


2019. jún. 14. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne egyszerűbb orvoshoz menni, vagy tesztet csinálni, és kiderülne, terhes vagy-e?
2019. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Teszt negatív ( nem tudom az igaz-e hogy egy idő után nem mutatja már ki )

Dokihoz meg nem mennek egyenlőre mert hülyén érzem magam ilyennel előállni

2019. jún. 14. 11:37
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak fel vagy puffadva es belmozgast erezhetsz. Menstruációddal mi a helyzet. Mikor csináltad a tesztet?
2019. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos az lesz. Megjött , csak az utolsó volt más , sokkal kevesebb és fájdalom mentes , az után csináltam a tesztet
2019. jún. 14. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
keresztbeáll egy fing a hasadban (a magzatmozgást ilyen korán nem lehet észlelni)
2019. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm , nagyon kulturált vagy utolsó :)
2019. jún. 14. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan hogy egy idő után nem mutatja ki a teszt. Valóban csökken a hcg idővel, de nem tűnik el. Bekepezeled.
2019. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

Csak ismétlem ,nem bekepzelem a mozgást , érzem , valószínűleg belmozgas lesz

2019. jún. 14. 12:30
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Volt már babád?


Nekem van már egy fiam es amikor nem voltam terhes is éreztem hasonló mozgásokat.. Persze tudtam egyértelműen hogy nem babát érzek csak ahhoz hasonlót. Egyébként nagyon jó érzés volt mert emlékeztetett arra az időre amikor babát vártam :)

Szóval van az a belmozgas, ami hasonlithat apró mozgásra, így még mindig azt gondolom ezt érzed

2019. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
A durva puffadás okat kell megkeresni. Keresd fel a háziorvost, és ő elküld vizsgálatokra. Etel allergia is állhat a háttérben.
2019. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!