Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vérzett korai terhesség...

Aki vérzett korai terhesség alatt, milyen volt a vérzése (színe), meddig tartott és mi okozta?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, kiderült-e, hogy mi okozta a vérzést és utána rendben folytatódott-e a terhesség, vagy hogyan végződött.

2019. jún. 14. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak gyengebb barnas folyasom volt, de tobb napig harom terhessegemnel is, okot nem talaltak, kettobol szuletett baba, egybol veteles lett.

(Egyiknel kaptam pogreszteront, igy is volt barnas folyas, de egeszseges baba szuletett belole)

2019. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Élénk piros vérzésem volt, nem nagy mennyiségű. Azt mondta az orvos lát egy sebet, úgy képzelem el, mintha megvágtam volna az ujjam. Az vérzik, de a babám nem veszélyezteti. Az okot nem tudta megmondani.
2019. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pénteken barnázással indult (este wczés után vettem észre a papíron.)

Mire beértünk az ügyeletre, már rendes élénk piros vérzés lett belőle.

A baba még jól volt 6+3 volt szívhang.

Hétfőre rendeltek vissza, kaptam progit.

Már a saját dokim magánrendelésére mentem (már a pozi tesztnél foglaltam az időpontot)

Semmit sem látott már 😢

Elveszítettük

2019. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

7 hetesen barnáztam,elég rendesen. Kb 4 napig. Utrogestant kaptam, 2 hónapig szedtem. Már megszületett a lányom,6 hónapos egészséges baba.

Hogy mitől lehetett,csak találgatni lehet. Nálam mondjuk 2 dolog is előidézhette az orvosom szerint. Előtte már egy hete tonikot ittam, csak ez esett jól, a benne levő kininről azt mondják vetélést okozhat. A másik- ez valószinűbb- szorulásom volt, és a barnázás előtti napon wc-zés közben sajnos erősen nyomtam,többször is. Ez ödémát okozhat odabent, vélhetően emiatt volt már barna a vérzés és nem piros.

2019. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is élénkpiros volt. Hematoma volt a méhszájnál,kaptam progeszteront amit szednem kellett 12. hétig,fel is szívódott szerencsére. Mostmár 4 hónapos múlt a lányom :)
2019. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Élénkpiros,kis mennyiségű. Méhszájpolip okozta, 16.hétig tartott. Először nem csináltak feltárást,csak ultrahangot,azon minden rendben volt. Szörnyű volt kétségben lenni, hogy mi okozza, mi lesz a vége. Ügyeleten végül észrevettéék, onnantól megnyugodtam kicsit,egészségesen született a fiam.
2019. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3-as sajnálom ☹️😢

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! 😉

2019. jún. 14. 19:32
 8/10 khniki ***** válasza:

Progeszteronhiányom volt, tudtam is róla. Kb. 2 hétig barnáztam, a 2. héten már szedtem 3x1 Utrogestant. A 12. hétig kellett szednem, minden rendben volt.

26 hkm

2019. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten kezdett barnás kevés jönni. Kaptam ugyan utrot, de az uh- n kiderült, hogy haematoma és az ürült. Kb 1 hétig barnáztam, meg feküdtem egy hónapot ( persze nyipvan felkeltem, egyre többet, plane, mikor már nem barnáztam, de nem csinaltam háztartasbeli dolgokat, kwsőbb minimálisat), aztan felszívódott. Ma már 12 éves nagylany.
2019. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nyolcadik héten piros vérzéssel kezdődött, később barnázás lett. Haematoma volt, szerencsére nem okozott nagyobb gondot az ijedtségen kívül. Egy délelőttig véreztem, utána négy-öt nap barnázás. Nem lehetett tudni, mi volt az oka (mondjuk én a frontra gyanakszom, azon a hétvégén volt egy csomó szülés is). 12. hétig progeszteront kellett szedni. A terhességem további része már rendben zajlott, a baba él és virul, most ott szuszog a kiságyában. :)
2019. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!