Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok csajok! 12 napja késik a menstruáciom. A fogamzásgátlot abba hagytam 3 hete. Barnázgattam 6 napig. A fogamzásgátlo tabletát egyépként sem akarom folytatni. 2 tesztem negativ de fáj a hasam olyan mintha megakarna .A fogamzagatlotableta elhagyása után töbször voltunk együtt a párommal. Napközbe kelletkezik fogalmam sincs mitől iszonyat nagy savam. Rosszul van a gyomrom. S emiatt hánytam. De ennyi tünetem van. A nőgyogyászom azt ajánlota hogy teszteljek kedden. Mert akkor lesz egy hét különbség a két teszt között.
2019. jún. 14. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Én nem hiszem, hogy a fogamzásgátló elhagyása után ennyi idővel baba lenne..

De ha a doki azt mondta, tesztelj kedden, érjen pozitív csalódás.

2019. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Hol késik neked a vérzésed? Nem késik! Ha 3 hete hagytad abba a tablettát, akkor neked megvonásos vérzésed jelentkezett, azért barnáztál 6 napig. Neked az volt a vérzésed. Ahhoz pedig, hogy abbahagyás után peteérésed legyen, plusz minden egyéb folyamat beinduljon a szervezetedben, ahhoz 3 hét kevés volt. Hányingered ezer más dologtól lehet. Nem mondom, hogy nem vagy terhes (mert persze időközben összejöhet), de terhességi tünet csak a hcg nevű hormon (ez beágyazódást követően kezd el termelődni) megjelenése után van, az okozza, tehát ha neked a terhesség miatt lenne hányingered, pozitív lenne a teszted. De a beágyazódáshoz azért nem elég ennyi idő, amennyi neked eltelt azóta, hogy abbahagytad a tablettát.
2019. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!